Corsair Void Elite CS:GO için ekolayzer ayarları

agus3ray

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Corsair Void Elite kulaklıkta CS:GO için ekolayzer ayarı önerebilir misiniz? iCue yazılımında FPS modu var fakat bir türlü istediğim randımanı alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi kulağınıza göre ayarlamanızı tavsiye ederim. Youtube'tan oynacağınız oyunun seslerini açarak daha rahat yapabilirisniz. Diğer türlü EQ ayarları kişiden kişiye değişir.
Bende kulaklığı bugün aldım kablosuz modelini. Mikrofon açık olduğunda her sesi duyuyorum bunun sebebi nedir? Windowstan ayarlardan kapattım ancak Cue üzerinde bi ayar yok. Var mı bilginiz.

Kendi kulağınıza göre ayarlamanızı tavsiye ederim. Youtube'tan oynacağınız oyunun seslerini açarak daha rahat yapabilirisniz. Diğer türlü EQ ayarları kişiden kişiye değişir.
Bende kulaklığı bugün aldım kablosuz modelini. Mikrofon açık olduğunda her sesi duyuyorum bunun sebebi nedir? Windowstan ayarlardan kapattım ancak Cue üzerinde bi ayar yok. Var mı bilginiz.
Mikrofon ayarları kısmında sidetone ayarı yüksekte ise sesleri duyuyorsunuz sanırım bir kontrol etmenizde fayda var

Yeni konular

Geri
Yukarı