Corsair Void Elite ortadan kırıldı

Fluxion

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklığı kafama her zaman taktığım gibi takarken ekstra bir güç uygulamama rağmen ortadan kırıldı, ama hala her şeyi çalışıyor. Ne yapmam lazım? Yardımcı olur musunuz?

Aynı olay başıma 6 ay önce gelmişti direkt Corsair ile mailleştim ve yenisi Almanya'dan yolladılar. Eskisini karşı ödemeli yollamanız için ise size UPS'den kod oluşturup yolluyorlar, yalnız biraz İngilizceye hakim olmanız gerekiyor.

Umarım ben de aynı şekilde olumlu bir cevap alırım. Kafama takılan şeyler olursa size sorabilir miyim? Kendi sitesine kayıt olarak ticket oluşturdum, bunun haricinde yapmam gereken bir şey var mı?

Umarım ben de aynı şekilde olumlu bir cevap alırım. Kafama takılan şeyler olursa size sorabilir miyim? Kendi sitesine kayıt olarak ticket oluşturdum, bunun haricinde yapmam gereken bir şey var mı?
Cevap bekleyin sadece, belirttiğim gibi ürünlerinin arkasında çok iyi duruyorlar müşteri memnuniyeti çok iyi bu yüzden.

Hocam aynı sorunu yaşadım. Sorununuzu çözebildiniz mi? Ayrıca kulaklığımı alalı 3 sene oldu Murat hocam size bu sorun için kullanıcı hatası demediler mi? Şikayetvar sitesinde distrübütörün bu konuyla ilgilenmediğini gördüm. O yüzden kime yazacağım konusunda kararsız kaldım.

@murat_02

Yeni konular

Geri
Yukarı