Corsair Void Elite RGB 7.1 USB alınır mı?

Bundan önce konusunu açmışlardı şikayetci olanlar da var beğenenler de var.

Alınır ama test etme imkanınız varsa test ederek alın. Yoksa mesafeler arası bir alış veriş söz konusu ise ürünü alın testlerinizi yaptıktan sonra ödemeyi yapın.

Test ederken;

Mikrofon ses kayıt yapın. Hoparlöre son ses verin herhangi bir boğulma yada ince bir tiz sesi duyarsanız bilin ki iş görmez.

Onun yerine Blackshark v2 x almak mı daha mantıklı? Onun sıfırını alabilirim 950 TL civarıydı.
Blackshark V2 modelinin eco modeli olduğunu biliyorum. V2'deki USB ses kartı ile gelmediği için bilgisayarınızın ses kartını kullanarak 7.1 özellikleri alabilirsiniz. Bilgisayarınıza güveniyorsanız alınır gibi görünüyor.

Alınır ama test etme imkanınız varsa test ederek alın. Yoksa mesafeler arası bir alış veriş söz konusu ise ürünü alın testlerinizi yaptıktan sonra ödemeyi yapın.

Test ederken;

Mikrofon ses kayıt yapın. Hoparlöre son ses verin herhangi bir boğulma yada ince bir tiz sesi duyarsanız bilin ki iş görmez.
Param güvende ile alıcam hocam. Ederim, bu fiyata değer mi?

Param güvende ile alıcam hocam. Ederim, bu fiyata değer mi?

Aslında çok kötü değil ekibimde kullanan 5-6 arkadaşım var hepside son derece memnunlar. Alınabilir. Ama 950 TL blackshark alabiliyorken bunu almak biraz mantık dışı kalıyor. :)

Elbette onu almanız daha mantıklı hiç olmazsa 2 yıl garantisi var.
Ses kartım HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100&REV_1007
1675342372313-png.1654376

Uyar mı hocam? Ses kasmak çok önemli benim için.

Geri
Yukarı