Corsair Void Elite RGB Wireless alınır mı?

Bütçe
3000

Mando9098

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Muhtelen çoğu hatta herkes alınmaz diyecek ama şu yönden bakın, 2.elde kulaklık almak hem saglık acısından hem bozuk çıkma veya ömrünün kısa çıkması riski oldukca yüksek. Normalde bütçem 2500₺ idi ancak eğer 3000₺ ye değecek bir kulaklıksa haftaya sipariş edeceğim. Açıkçası 2.el de klavye aldım mouse alırım monitörde alırım ama kulaklıkta destur derim. Çok korkuyorum çünkü.

VOID_RGB_ELITE_WIRELESS_WHITE_30@300.jpg

2500TL ye veya 3000TL ye sıfır sorunsuz gayet iyi kulaklıklar mevcut. Void Elite sorunlu bir kulaklık daha başka modellere bakın derim hocam. Kullandım ve hiç memnun kalmadım.

2500TL'ye veya 3000TL'ye sıfır sorunsuz gayet iyi kulaklıklar mevcut. Void Elite sorunlu bir kulaklık daha başka modellere bakın derim hocam. Kullandım ve hiç memnun kalmadım.

Kablosuzda başka ne var hocam sıfır? Üstelik daha iyisi? Sorunlu dediğiniz dip ses ise onun çözümü varmış.

Kablosuzda başka ne var hocam sıfır? Üstelik daha iyisi? Sorunlu dediğiniz dip ses ise onun çözümü varmış.
İllaha kablosuz alacaksanız önerim yok hocam. Kablosuz hem ses kalitesi hem mikrofon kalitesinden ödün vermek demek. Evet dip ses cızırtı boğukluk falan hep vardı bu problemler. Kablosu ve pedleri sökülmüştü kendiliğinden fakat sizin alacağınız kablosuz olduğu için bu olmaz muhtemelen...

Muhtelen çoğu hatta herkes alınmaz diyecek ama şu yönden bakın, 2.elde kulaklık almak hem saglık acısından hem bozuk çıkma veya ömrünün kısa çıkması riski oldukca yüksek. Normalde bütçem 2500₺ idi ancak eğer 3000₺ ye değecek bir kulaklıksa haftaya sipariş edeceğim. Açıkçası 2.el de klavye aldım mouse alırım monitörde alırım ama kulaklıkta destur derim. Çok korkuyorum çünkü.

Eki Görüntüle 2160040

Alınır, Şubat 2021'den beri kullanıyorum tek yıpranan şey kulaklık pedleri oldu onu da değiştirdim, efsane bir şey tavsiye ederim.
(Ben aldığımda 800TL idi bayağı uçmuş),
Cızırtı ve dip ses yok, yani ben aldığımda bu sorunla karşılaşmadım bugüne kadar. Bataryasıda taş gibiymiş 2-3 senedir her akşam yatarken adaptör ile şarja koyuyorum sabah çekiyorum tık yok cihazda.

İllaki kablosuz alacaksanız önerim yok hocam. Kablosuz hem ses kalitesi hem mikrofon kalitesinden ödün vermek demek. Evet dip ses cızırtı boğukluk falan hep vardı bu problemler. Kablosu ve pedleri sökülmüştü kendiliğinden fakat sizin alacağınız kablosuz olduğu için bu olmaz muhtemelen...

Razer Kraken Tournament Edition kullanıyorum. Yarın göndereceğim 900TL'ye sattım. Bu kabloluydu ve 320gram bir ağırlıgı var çok ağır bir kulaklık. Bir zaman sonra kafayı fena ağrıtıyor. Hafif ve kablosuz rahat bir kulaklıga geçmek istiyorum. Şu anki bütçem buna yetiyor 1-2 sene içerisinde daha iyilerini alırım.

Kablosuz şart değilse: RAZER Blackshark V2 Gaming Kulak Üstü Kulaklık Special Edition Siyah
Nays ile 200TL indirim oluyor. 2400TL'ye alacağınız en iyi kulaklık şu an.

Kablosuz şart hocam. Kulaklıgı değiştirmemin başlıca sebebi.
Ayrıca kablolu alıyor olsaydım bile BlackShark'ya da benzeri Cloud gibi kulaklıklar almam hayatta. Aşırı iğrenc gözüküyor benim gözümde. Mikrofonundaki o filtreyi oldum olası sevemedim üstüne üstlük kulaklık tipi havacı kulaklıgı gibi.

Alınır, şubat 2021'den beri kullanıyorum tek yıpranan şey kulaklık pedleri oldu onu da değiştirdim, efsane bir şey tavsiye ederim.
(Ben aldığımda 800TL idi bayağı uçmuş),
Cızırtı ve dip ses yok, yani ben aldığımda bu sorunla karşılaşmadım bugüne kadar. Bataryasıda taş gibiymiş 2-3 senedir her akşam yatarken adaptör ile şarja koyuyorum sabah çekiyorum tık yok cihazda.

Hocam normalde lastikli kulaklık bakıyorumda bunda acaba kafaya iz yapıyor mu? Yani rraenee ki gibi kafa izi bırakıyor mu çünkü benim kulaklık yapıyorda 😂

1712344718306.png

Kablosuz şart hocam. Kulaklıgı değiştirmemin başlıca sebebi.
Ayrıca kablolu alıyor olsaydım bile BlackShark'ya da benzeri Cloud gibi kulaklıklar almam hayatta. Aşırı iğrenc gözüküyor benim gözümde. Mikrofonundaki o filtreyi oldum olası sevemedim üstüne üstlük kulaklık tipi havacı kulaklıgı gibi.

Hocam normalde lastikli kulaklık bakıyorumda bunda acaba kafaya iz yapıyor mu? Yani rraenee ki gibi kafa izi bırakıyor mu çünkü benim kulaklık yapıyorda 😂

Eki Görüntüle 2160064

Yapıyor maalesef🤣 tek eksi yanı o. Saçları kestirince yıkasan bile düzelmiyor yamukluk. Alıştık artık yamuk geziyoruz.

Geri
Yukarı