Corsair Void Elite stereo iCUE yazılımını görmüyor

300'e Sound Blaster play 4 var. Kullanıyorum memnunum. Özellikle mikrofon konusunda çok başarılı özellikleri var.

Hocam 5 dolar gift cartım vardı 630'a geldi play 3 olanı 700 TL'ye de G1 var. Bir de sahibinden de 400 TL'ye HyperX AMP buldum hangisini önerirsiniz?

Play 4 bütçemi aşıyor ya play 3 ya G1 ya da Param Güvende ile AMP. Galiba AMP alacağım sizce ne yapayım 2. el alınır mı?
Temiz 2.el varsa alınır. Play 3 önermem bu arada. G1 olabilir.
Hocam Play 4 300 lira Amazon Türkiye'de. Kargoyla 350 falan. İsmin çevrilmiş olduğuna bakmayın ben de aldım ürün orijinal.

Temiz 2.el varsa alınır. Play 3 önermem bu arada. G1 olabilir.
Hocam play 4 300 lira Amazon Türkiye'de. Kargoyla 350 falan. İsmin çevrilmiş olduğuna bakmayın ben de aldım ürün orijinal.

Hocam sağ olun alıyorum şimdi. Ses kartı olayı ne uğraştırıcı işmiş yemin ederim bıktım sonunda hem bütçemi rahatlatan hem de işimi fazlasıyla görecek. Çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Hocam sağ olun alıyorum şimdi. Ses kartı olayı ne uğraştırıcı işmiş yemin ederim bıktım sonunda hem bütçemi rahatlatan hem de işimi fazlasıyla görecek. Çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Hocam benim de mikrofonum çalışmıyor nasıl düzelttiniz ses kartını mı aldınız bir şey anlamadım da 😅. Eğer mikrofonu düzelttiyseniz nasıl düzelttiğinizi söyler misiniz?

Hocam benim de mikrofonum çalışmıyor nasıl düzelttiniz ses kartını mı aldınız bir şey anlamadım da 😅. Eğer mikrofonu düzelttiyseniz nasıl düzelttiğinizi söyler misiniz?

Mikrofonda çok ciddi bir dip ses vardı arkadan uçak mı kalkıyor diye dalga bile geçtiler Creative Sound Blaster X G1 aldım 900 TL'ye hem ses hem mikrofon çok temiz çok iyi oldu. Scout modu gerçekten muazzam. Ses seviyesi de yükseldi ama 24 bit yazıyordu 16 bit çalışıyor onu biraz araştırmam gerekecek. G1 öneririm. İnternette bilgisayarı kapayınca ürün ses vermiyor kaldırmam gerekti falan diyenler olmuş şans işi galiba bende olmuyor tamamen elektriği kesmeme rağmen.

Scout mode açıkken veya KHz değeri çok yüksekken belki 16 bitten yükseltemiyor olabilirsiniz. 24bit 48KHz deneyin.

Scout mod kapalı stereo modda her türlü bu bar kapalı değiştirmeme fırsat vermiyor.

Dosya Ekleri

• 24.PNG
    24.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı