Corsair Void Elite sürücüsü

Peki hocam ben pek bilmem de bu işleri neye göre iyi.

1675093681916.png

Özelliklerim bu.

Hocam bir gelsin geldinmi ses kartı yüzüne çalışmamazlık mı yapar yoksa dip sesmi en kötü 200 liraya bir ses kartı alırız.
Benim ses kartım iyi değil orta da değil orta nın bir altı ve mikrofonunda dip ses vardı çözülemeyen. Sizin dediğiniz de iyi bir fikir deneyin olmazsa iade etmeye çalışın.

Benim ses kartım iyi değil orta da değil ortanın bir altı ve mikrofonunda dip ses vardı çözülemeyen. Sizin dediğiniz de iyi bir fikir deneyin olmazsa iade etmeye çalışın.

Bir bakarım hocam sende bir PC özelliklerini atsana ya RAM ekran kartı öylesine bir bakim benim bir arabam yazılımcı parayı verdim o topladı şimdi ses kartı aldımı nasıl bilmiyorumbide bu 3. iade olur pederden durduk yere dayak yemeyek.

Bir bakarım hocam sende bir PC özelliklerini atsana ya RAM ekran kartı öylesine bir bakim benim bir arabam yazılımcı parayı verdim o topladı şimdi ses kartı aldımı nasıl bilmiyorumbide bu 3. iade olur pederden durduk yere dayak yemeyek.

1050 Ti var 8 GB RAM var A320M Pro e anakartım var Ryzen 3 2200G. Umarım düzgün çalışır da bir daha iade ile uğraşmazsınız.

Geri
Yukarı