Elektronik Corsair Void Elite Surround Premium 7.1 kulaklık 999 TL!

Fiyatına göre alınmaması gerekiyor muadil fiyatlardaki ürünlere göre çöp çok eski ses kartı yongasınında artık bir olayı kalmadı yani artık fiyatına göre çöp.
Ben alınmaz demenize değil çöp kelimesine takıldım. Yoksa bende bu paraları vermem ama 1k civarinda seçenek az. Yasaklı kelime diye biliyorumdum.

Cloud 2 ve blackshark v2 kullandım. v2 1500 lirayı geçmiş. Şuan Rog delta kullanıyorum 3k civarında. Hiçbiri fiyatını haketmiyor.

Bütçeme de uygun olduğundan dolayı siyah olan modelini almayı düşünüyorum, önerir misiniz?
Fiyatı piyasasına göre uygun. Kullanıpta öneren olurmu bilmiyorum. Yorumlara göre iyi değil ama fiyatı uygun.

Ben alınmaz demenize değil çöp kelimesine takıldım. Yoksa bende bu paraları vermem ama 1K civarinda seçenek az. Yasaklı kelime diye biliyorumdum.

Çöp demek yasak mı? Değil diye biliyorum ki yasak olsa da çok saçma.
Zaten 1 yılı aşkındır çöp kelimesini kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım ki zaten bir ürüne çöp deme hakkım olmalı.

Çöp dememin sebebi zaten dediğim gibi bu fiyat bandında ki rakiplerine göre çöp olması.

Çöp demek yasak mı? Değil diye biliyorum ki yasak olsa da çok saçma.
Zaten 1 yılı aşkındır çöp kelimesini kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım ki zaten bir ürüne çöp deme hakkım olmalı.

Çöp dememin sebebi zaten dediğim gibi bu fiyat bandında ki rakiplerine göre çöp olması.
Rakibi hangisi merak ettim doğrusu. 1000 TL'ye bir tane daha iyi ses kartlı kulaklık varmı. Ben yasak diye biliyordum ama değil demek ki 1 yıldır istediğinize çöp demeyi hak olarak görüyorsunuz ve herhangi bir ceza olmadığına göre ben yanlış biliyormuşum özür dilerim.

Rakibi hangisi merak ettim doğrusu. 1000 TL'ye bir tane daha iyi ses kartlı kulaklık var mı?

1000 TL'ye ses kartlı var diye Cloud 2 almak zorunda değilsin.
Bu kulaklıktaki ses kartı artık çok eski ve yeni nesillere göre çok kötü.

1000 TL'ye Razer BlackShark V2 X alınabilir ses kartı yok fakat.
Günümüzün anakartlarında ki çoğu tümleşik ses yongaları Cloud 2'den çok daha iyi.

Yani kulaklıkta ses kartı var diye alınırlık bir durum yok artık o ses kartının bir olayı kalmadı.

Bütçe arttırabilecek birisi varsa da oda kesinlikle Razer BlackShark V2 alsın ki ses kartı var ve günümüz standartlarında çok iyi.

2020 çıkışlı kulaklık ve günümüz teklonojilerine ayak uyduruyor.

Bende tam tersi şekilde bir ürünü beğenir veya beğenmezseniz ama kullanıcılarıda düşünürek alınmaz şu şu sebeplerden dolayı demek daha saygılı bir tarz bana göre. Size saygısız demiyorum yanlış anlaşılmasın.

1000 TL'ye ses kartlı var diye Cloud 2 almak zorunda değilsin.
Bu kulaklıktaki ses kartı artık çok eski ve yeni nesillere göre çok kötü.

1000 TL'ye Razer BlackShark V2 X alınabilir ses kartı yok fakat.
Günümüzün anakartlarında ki çoğu tümleşik ses yongaları Cloud 2'den çok daha iyi.

Yani kulaklıkta ses kartı var diye alınırlık bir durum yok artık o ses kartının bir olayı kalmadı.

Bütçe arttırabilecek birisi varsa da oda kesinlikle Razer BlackShark V2 alsın ki ses kartı var ve günümüz standartlarında çok iyi.

2020 çıkışlı kulaklık ve günümüz teklonojilerine ayak uyduruyor.
Merakla önerinizi beklerken Örnek verdiğiniz V2x ile cloud 2 'yi kıyaslamanizdan sonra konuyu uzatmama adına iyi geceler diliyorum. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Geçen sene bu zamanlar 950TL vererek kablosuz modelini almıştım. Memnunum ama bu kadar pahalanması hiç iyi değil bu kulaklıkların.

Geri
Yukarı