Corsair Void Elite vs HyperX Cloud Core 7.1

Bütçe
1000

Aerkazs

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Özel Eğitim Öğretmeni
Arkadaşlar merhaba, bayağıdır kulaklık bakıyorum ancak çok kararsız kaldım. Araştırmaya çalışıyorum, indirim kovalıyorum vs. ancak kesinleşebilmiş ve şunu alayım diyemedim. Şu anda aşağı bırakacağım linklerdeki kulaklıkları bonus kullanarak ve kupon kullanarak 1000 lira dolaylarından alabiliyorum. Bunun dışında bir de Razer BlackShark v2X seçeneği var. Görüşlerinizi bekliyorum. Ve ucuz alternatif Corsair Stereo modeli çok fark yoksa ona da yönelebilirim. Surround yerine.
Not: Bonusları sadece N11 sitesinde kullanabiliyorum. Fiyatı ikisinin de yaklaşık 1000 lira edecek bu şekilde.

Merhaba acaba hangi kulaklıgı aldınız ve memnun musunuz? Bende bu kulaklıklar arasın da kaldım.

Merhaba Corsair Void Elite aldım. Memnunum şu anlık bir sorun ile karşılaşmadım. Alışma sürecinde biraz yoruyordu başlangıçta ancak şu an öyle bir problemim de yok açıkçası. Malzeme kalitesi de fena durmuyor.

Oyun ve müzik performansı nasıl.

Hocam müzik hiç dinlemeyen birisiyim neredeyse. Oyun olarak da çok fazla deneyimleme şansım olmadı şu ana kadar. Ancak bence kötü bir performansı yok. Tabii ki diğer kulaklığa göre nasıldır performansı bilemiyorum ama sırıtan bir tarafını da görmedim. Yazılımı üzerinden ekolayzır ayarlarını biraz kurcalarsanız daha iyi performans almanız muhtemel.

Hocam müzik hiç dinlemeyen birisiyim neredeyse. Oyun olarak da çok fazla deneyimleme şansım olmadı şu ana kadar. Ancak bence kötü bir performansı yok. Tabii ki diğer kulaklığa göre nasıldır performansı bilemiyorum ama sırıtan bir tarafını da görmedim. Yazılımı üzerinden ekolayzır ayarlarını biraz kurcalarsanız daha iyi performans almanız muhtemel.
sipariş verdim bakalım nasıl olucak.

Geri
Yukarı