CORSAIR Void Elite vs Logitech G335

Mustafa_06

Decapat
Daha fazla  
Hocam bir de benim kulaklarım normale göre biraz büyük şu anda da bu kulaklığı kullanıyorum ve bir zamandan sonra çok rahatsız ediyor acıtmaya başlıyor

Sizce bana göre hangisi daha rahat olur hangisine daha rahat oturur kulaklarım?
İncelemelesine bakın hocam. Bu iki seçimde Corsair daha iyi ama.

İncelemelerine baktımda kulak açısından pek fazla bir şey söylemiyorlar yani benim için pedleri büyük olan daha iyi baktığımda da Corsair'in pedleri de büyük duruyor
1 tane incelemede de Corsair pedleri küçük geldi demiş. Bana da tavsiye lazım Logitech G230'dan geçeceğim, bunun pedleri bana rahat geliyor öyle bir şey lazım. Corsair sanki tam yuvarlak olmadığı için acıtacakmış gibi geliyor bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 tane incelemede de Corsair pedleri küçük geldi demiş. Bana da tavsiye lazım Logitech G230'dan geçeceğim, bunun pedleri bana rahat geliyor öyle bir şey lazım. Corsair sanki tam yuvarlak olmadığı için acıtacakmış gibi geliyor bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende Logitech G335'e bakmıştım onun içinde mikrofon kalitesi kısa ömürlü oluyor demişlerdi

Bende Logitech G335'e bakmıştım onun içinde mikrofon kalitesi kısa ömürlü oluyor demişlerdi
Onda da kablosu çok dandik duruyor sanki hocam. Bir de kafa bandında yumuşak bir yer yok kafamız o çubuklara değer muhtemelen. Gerçekten benim de kafam karıştı. Eski kulaklıklar gibi bir tane kulaklık bulamadım gitti. Hepsinde bir yerinde sıkıntı oluyor.
Ses kalitesi falan aramıyorum düzgün ve net olsun yeter. Kafa bandı ayarlanabilir ve mümkünse demir olsun iç kısmında, kulak yastıkları sünger olsun vs vs... Bunları yapmak çok mu zor üreticiler için anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı