Corsair Void Elite vs Razer Kraken Tournament

Metzero

Decapat
Makaleler
1
Bu 2 kulaklık arasında kaldım. Önceliğim yayın yapacağım için mikrofon kalitesinin iyi olması. Anakartım B450 S2H ses kartım pek iyi değil, ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

Ne kadar süredir kullanıyorsun ve beğendiğin, beğenmediğin yönlerinden bahseder misin?
1 yıldır falan kullanıyorum, yanlarındaki deri aşırı ter kokusunu tutuyor. Onun harici kulaklarını aşırı rahat tutuyor tüm gün kullandığımda çıkarsam bile bir rahatsızlık hissetmiyorum. Ve kablosu aşırı uzun kasa masanın en uzak yerindeyse bile sana aşırı yetecek kablosu var ve 2 jak girişli dönüştürücü kablo ile geliyor hem bilgisayar hem telefon/tablet için kullanabiliyorsun.

1 yıldır falan kullanıyorum, yanlarındaki deri aşırı ter kokusunu tutuyor. Onun harici kulaklarını aşırı rahat tutuyor tüm gün kullandığımda çıkarsam bile bir rahatsızlık hissetmiyorum. Ve kablosu aşırı uzun kasa masanın en uzak yerindeyse bile sana aşırı yetecek kablosu var ve 2 jak girişli dönüştürücü kablo ile geliyor hem bilgisayar hem telefon/tablet için kullanabiliyorsun.

Anakartın ne? Ses ve mikrofon kalitesinden memnun musun?

Geri
Yukarı