Corsair Void Elite vs Razer Kraken Tournament vs Corsair HS60 Pro

Mami0

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, bunların arasında kaldım indirimde kaçırmamak istiyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kraken 2019 kullandım, sağlamlık açısından bir şey arıyorsan ve tipini beğendiysen önerebilirim ama terletiyor. Öbür ürünler hakkında bilgim yok.
Düzenleme: Ha bir de biraz ağır.

Void Elite'yi 3 kez denedm 3'ünde de kronik bir arızası olan cızırtı ve dipses problemi yaptı. HS60 Pro'nun kafaya baskı yapan kısmı ağrı yapıyor, Kraken T.E hakkında bir fikrim yok. Önerim Blackshark v2 X olur, bir üst modelini kullanıyorum çok rahat ve hafif. Eğer 3'ü arasından seçim yapmak zorundaysanız HS60 ya da Kraken T.E derdim. Void Elite'ye bulaşmayın. Ek olarak Void elite 390 Gram, V2X 270 gram civarıydı Razer BlackShark V2 X RZ04-03240100-R3M1 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Hem Blackshark V2 hem de TE modelini kullanmış biri olarak söyleyebilirim V2 daha iyi bir kulaklıktır.
Aynı şey benim için de geçerli, ne yapacağız şimdi? :D

Kendimize göre neyin eksik neyin artı olduğunu yazıp arkadaşa fikir versek mesela? İşin içinden çıkamayacağız bu gidişle.

Aynı şey benim için de geçerli, ne yapacağız şimdi? :D

Kendimize göre neyin eksik neyin artı olduğunu yazıp arkadaşa fikir versek mesela? İşin içinden çıkamayacağız bu gidişle.
Ses kalitesi daha iyi olmuş durumda. Razer TE modeli ses kartının avantajıyla daha fazla bas veriyordu fakat biraz yapaylaşıyordu. V2 modelinin bası bir tık az gene iyi bası fakat bir tık daha doğal tepkili veriyor. TE modelinin bir tık zayıf kaldığı yön olan mid, tizleri geliştirmişler daha net geliyor sesi. Fakat oyunda her ikisinde zevk aldım ben hani tamam daha iyi ses kalitesi var ama TE kötü veya çöp denecek durumda değil. Müzik kalitesinde farkı hissettim fazla dinleyen biri olduğum için gayet zevk veriyor. V2 modelinin ses kartında bas arttırınca sanki diğer sesleri kısıyormuş gibi oluyor o benim için eksi oldu. Ek olarak bir tık hafif bir kulaklık, başlarda yanlardan sıktığından ağrı yapıyordu az da olsa ama gevşedi aylar boyunca şimdi hiç yapmıyor uzun kullanım esnasında. Mikrofon kalitesini bilmiyorum pek fazla kullanmadım ama her ikisi de iş yapıyordu gayet. Ses kartı daha ufak fakat bas dışında bir tık daha iyi olmuş daha fazla yazılım ve ayar mevcut.
Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz bu arada V2 Usb modeli V2X değil ikisi farklı kulaklık.

Geri
Yukarı