Corsair Void Elite vs Razer Kraken V2 vs SteelSeries Arctis 5

• Konuyu başlatan B4Y
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 170

B4Y

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kulaklığımı yenilemeyi düşünüyordum, ama 3 kulaklık arasında kararsız kaldım. Kararsız kaldığım bu modeller: Corsair Void Elite, Razer Kraken V2 ve SteelSeries Arctis 5 modelleriydi. Baştan belirteyim çok uzun süre bilgisayar kullanan biriyim ve oyuncuyumda denilebilir, ama müzik ses kalitesi benim için her zaman ön plandadır, o yüzden bu iki faktörün ortalamasında bana en uygun olan Corsair Void Elite gibi geldi, ama yine de size danışmak istedim. Bu kulaklıkları kullananlar varsa bana iyi ve kötü yanlarını, tiz sesleri iyi veriyor mu yoksa boğuk ve basslı ses mi veriyorlar ya da bu tip problemleri Dolby Access ile çözebilir miyim gibi bu kulaklıklar hakkında bu tip şeylerden bahsedebilir misiniz? Eğer kulaklıklar hakkında teknik bilgi isterseniz örneğin ses sürücüsü çapı ya da Hz değerleri gibi şeyleri buraya yazabilirim cevap olarak.

Uzun süre Corsair Void Elite kullandım, müzik konusunda bir şey söyleyemem çok dinleyen biri değilim ama oyun konusunda çok iyi ve gerçekten çok rahat bir kulaklık. Ama kötü yanı mikrofon sesi çok az.

Uzun süre Corsair Void Elite kullandım, müzik konusunda bir şey söyleyemem çok dinleyen biri değilim ama oyun konusunda çok iyi ve gerçekten çok rahat bir kulaklık. Ama kötü yanı mikrofon sesi çok az.

Şu anda hala Corsair Void Elite kullanıyorsan, şarkılar nasıl geliyor test yapabilir misin? Sana zahmet lütfen. Bass ve tiz nasıl geliyor öğrenmek isterim.

Şu anda hala Corsair Void Elite kullanıyorsan, sana zahmet şarkılar nasıl geliyor test yapabilir misin? Sana zahmet lütfen. Bass ve tiz nasıl geliyor öğrenmek isterim.

Hocam bass ve Tiz'den çok anlamadığım için benim yapacağım test çok sağlıklı olmaz çünkü anlamıyorum. Ancak iCUE yazılımı üzerinden istediğin şekilde ekolayzer ayarı yapabiliyorsun ve default olarak 5 tane profil geliyor, clear chat, FPS, bass Boost, movie theater ve Pure Direct şeklinde 5 ayrı mod var.

Abim açık konuşmak gerekirse bende SteelSeries fetişi var bu muhtemelen cevabımı etkileyecek ama arçtis 5 tavsiye ederim (arçtis3 kullandım çok uzun bir süre şu an 9W modeline geçtim)arçtis 3 için tek şikayetim ses tekerini kullanınca sesin sağ sol ayarı değişiyordu muhtemelen 5'te fixlemişlerdir. Son olarak arçtis 5 hb üzerinde 1800 civarındaydı eğer bütçeniz el veriyorsa Cloud 2 W tavsiye ederim sonuna kadar.

Abim açık konuşmak gerekirse bende SteelSeries fetişi var bu muhtemelen cevabımı etkileyecek ama arçtis 5 tavsiye ederim (arçtis3 kullandım çok uzun bir süre şu an 9W modeline geçtim)arçtis 3 için tek şikayetim ses tekerini kullanınca sesin sağ sol ayarı değişiyordu muhtemelen 5'te fixlemişlerdir. Son olarak arçtis 5 hb üzerinde 1800 civarındaydı eğer bütçeniz el veriyorsa Cloud 2 W tavsiye ederim sonuna kadar.
Cloud 2 müzik konusunda iyi bir kulaklık değil ama sonuçta oyuncu kulaklığı.

Geri
Yukarı