SteelSeries Arctis 5 vs Corsair Void Elite vs HyperX Cloud 2 vs Razer Blackshark vs Razer Kraken vs Corsair HS 60

Bütçe
1000
@Shisui28 bu akşam veya yarın incelemeyi yazmayı düşünüyorum ama özetlemem gerekirse harika bir kulaklık. Müzik ve film performansı beklediğimin çok çok üzerinde. Blackshark v2 şiddetle tavsiye ediyorum.

Aynı şekilde Kraken T. E ve blackshark V2 test ederek blackshark V2 aldım. Soru soracak olan olursa cevaplayabilirim 2 haftadır kullanıyorum.

Aynı şekilde Kraken T. E ve blackshark V2 test ederek blackshark V2 aldım. Soru soracak olan olursa cevaplayabilirim 2 haftadır kullanıyorum.
Yanıtın için teşekkürler. Öncelikle rekabetci ve hikaye oyunlarında kulaklığın kalitesini 10 üzerinden puan vericek olsan kaç verirdin aynı şekil film,müzik ve mikrafon için de geçerli şimdiden teşekkürler.

Yanıtın için teşekkürler. Öncelikle rekabetci ve hikaye oyunlarında kulaklığın kalitesini 10 üzerinden puan verecek olsan kaç verirdin aynı şekil film, müzik ve mikrofon için de geçerli şimdiden teşekkürler.

Ben çok fazla iyi kulaklık kullanmadığım için benim yorumum pek doğru olmaz. Diğer incelemelere bakın YouTube üzerindeki vs. Mikrofonu kesinlikle iyi. Sıradan bir kullanıcıyım müzik dinlemek falan keyifli ama dediğim gibi ses konusunda bilgili değilim.

Yanıtın için teşekkürler. Öncelikle rekabetci ve hikaye oyunlarında kulaklığın kalitesini 10 üzerinden puan vericek olsan kaç verirdin aynı şekil film,müzik ve mikrafon için de geçerli şimdiden teşekkürler.
Kulaklık çok kişiseldir kimisi beğenir kimisi beğenmez ama bana göre müzik konusunda ve bas konusunda Razer Blackshark V2'den üstünü yok eğer bas seviyorsanız hoşunuza gider. Mikrofonu gayet iyi ve dış sesi pek almıyor ama biraz ses robotik gibi geliyor incelemelerden anlarsınız.
Sıraladığınız bütün kulaklıkları tek tek deneyen birini bulamazsınız :).

Kulaklık çok kişiseldir kimisi beğenir kimisi beğenmez ama bana göre müzik konusunda ve bas konusunda Razer blackshark v2'den üstünü yok eğer bas seviyorsanız hoşunuza gider. Mikrofonu gayet iyi ve dış sesi pek almıyor ama biraz ses robotik gibi geliyor incelemelerden anlarsınız.
Sıraladığınız bütün kulaklıkları tek tek deneyen birini bulamazsınız :).

Haklısın :) yanıtın için teşekkürler.

Geri
Yukarı