Corsair Void Elite Wireless 2024'te alınır mı?

darkbull

Hectopat
Merhaba. Kulaklığım bozulduğu için kendime yeni bir kulaklık almak istiyorum. Ama herkes bir şey söylüyor çok arada kaldım. Wireless olup olmaması çok önemli değil.

Corsair Void, 2900TL: https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,612960542.html
HyperX Cloud 3, 2999TL: HyperX Cloud III Siyah Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA
SteelSeries Arctis Nova 3, 2799TL: SteelSeries Arctis Nova 3 RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Void'in bu fiyata Wireless olması çok cazip geliyor. Konforu da müthiş. Ancak neredeyse her 10 ürünün 9'unda White Noise sorunu var. Eğer kulakların hassas ise 1-2 saat bile kullanamazsın. Sorunsuz denk gelirse tadından yenmez ama.

Diğerlerini kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim.

Void'in bu fiyata Wireless olması çok cazip geliyor. Konforu da müthiş. Ancak neredeyse her 10 ürünün 9'unda White Noise sorunu var. Eğer kulakların hassas ise 1-2 saat bile kullanamazsın. Sorunsuz denk gelirse tadından yenmez ama.

Diğerlerini kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim.
hocam oyunlarda ses kasma durumu vb nasıl sizce tatmin eder mi?

Wireless olup olmaması sizin için önemli değilse Cloud 3 alın. Ben bir kaç gün önce Void Elite Wireless aldım. Wireless olması benim için önemliydi. Konforu ses kalitesinden gayet memnunum.

Geri
Yukarı