Corsair Void Elite alınır mı?

Düzelttim hocam, kablosuz halini koydum oraya. Bütçenizi bir tık arttırırsanız bu daha iyi.
hocam bende buna bakıyordum bu kulaklık 2023 versiyonu değil o yuzden emin değilim

Ben kablolu sanmıştım ona göre yazdım ama kablosuzdan pek emin değilim, elindeyse kablolu al. Kablolu her zaman iyidir. Yine de eklemek istersen discord kullanıcı adım nismoztune
peki kablolu için bu mu iyi daha iyisi varmı butce aynı Razer BlackShark V2 USB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Düzelttim hocam, kablosuz halini koydum oraya. Bütçenizi bir tık arttırırsanız bu daha iyi.
hocam kablolu almak istersem daha iyisi varmıdır razerdan baska logıtech g pro x mesela

Ben şu an kullanıyorum, son derece güzel ve fiyatını hak ediyor. oyunlarda çok iyi ses kastırıyor ayrıca. Artılarını saysam saysam bitiremem ama en belirgin özelliğini söyleyeyim, kulaklığın mikrofonunu yukarı doğru kaldırdığında mikrofonundan ses gitmiyor bir nevi mikrofonu kapatmışsın gibi ve bu çok pratik bana göre. Örneğin Discord'da arkadaşınla konuşuyorsun ve birden bilgisayarın başından kalkman gerektiğinde kulaklığı kaldırıp gidiyorsun.

Gelelim eksilerine, mikrofonu cızırtı yapabilir. Yani kendin ayarlaman gerekebilir çünkü hazır ayarları pek başarılı değil mikrofon açısından. Eğer öyle bir problem ile karşılaşırsan aldığında, buradayım yardımcı olurum aynı sorunu yaşadım ve çözdüm.

Hocam selam, hâlâ bu kulaklık alınır mı? Ortalama 3500 lira fiyat bandında. Bu güne kadar hep kablolu kulaklık kullandım. Kablosuza geçince ses performansında çok etkili bir düşüş yaşar mıyım veya bu fiyat bandında önerebileceğiniz öncelikli kablosuz ve kumaş pedli kulaklık tavsiyeniz var mı?

Hocam selam, hâlâ bu kulaklık alınır mı? Ortalama 3500 lira fiyat bandında. Bu güne kadar hep kablolu kulaklık kullandım. Kablosuza geçince ses performansında çok etkili bir düşüş yaşar mıyım veya bu fiyat bandında önerebileceğiniz öncelikli kablosuz ve kumaş pedli kulaklık tavsiyeniz var mı?
Kablosuz piyasasından bihaberim vallahi. Kablolu olarak tavsiyem hâla geçerlidir.

Geri
Yukarı