Çözüldü Corsair Void Elite Wireless açılmıyor ve şarj olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Astekin

Centipat
Daha fazla  
Kulaklığımı alalı 6 7 ay oldu ve herhangi bir sıkıntısı yoktu. Akşam eve geldiğimde hem şarj da almıyor ve açılmıyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynısını yaşadım 2 kez. Uzun süre basılı tutunca kendine gelip açılıyor. Çok nadir de olsa bunu yapıyor. Çözüm : uzun süre basılı tutmak.
Kulaklığımı alalı 6 7 ay oldu ve herhangi bir sıkıntısı yoktu. Akşam eve geldiğimde hem şarj da almıyor ve açılmıyor da.
Aynı durumu Logitech G733 de yaşamıştım fark etmeden bozuk şarj aleti kafası ile şarj etmeye çalışmışım kulaklığı elime aldığım an direkt olarak attım. Bildiğin alev almıştı kulaklık ses kartı gitmişti hocam. Bir kaç gün çözmeye çalış yapamazsan garantisi varsa yolla.

Aynı durumu Logitech G733 de yaşamıştım fark etmeden bozuk şarj aleti kafası ile şarj etmeye çalışmışım kulaklığı elime aldığım an direkt olarak attım. Bildiğin alev almıştı kulaklık ses kartı gitmişti hocam. Birkaç gün çözmeye çalış yapamazsan garantisi varsa yolla.

Garantisi var mı bilmiyorum fakat fark etmeden hızlı şarj başlığından şarj ettim bataryasında bir sıkıntı olabilir diye dusundum.

Baterisine acip baktim fakat bir sıkıntı yokgibi.

Baterisine acip baktim fakat bir sıkıntı yokgibi.

Dosya Ekleri

• 16970538641893696622790147445989.jpg
    16970538641893696622790147445989.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Abi IBAN atar mısın bana sağ olasın gerçekten <3 çok ciddiyim bu arada
Çözüldü ise ne mutlu, kulaklığı üreten mühendisin maaşını az yatırıyorlar sanırım. Normalde böyle saçma problemlere ve bu tip saçma çözümlere ihtiyaç duymuyor olmak lazım, Corsair bir de kötü bir marka da değil :)
Vallahi reis benimki direkt bozulmuş içindeki mekanizma falan ama yine de sağ ol.
Sağlık olsun :)

Geri
Yukarı