Corsair Void Elite Wireless alınır mı?

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Daha önceden kablolu modeli kullanıyordum, kablosu zarar gördükten sonra kullanamamaya başladım. Kablosuz modeli kullanan varsa düşüncelerini belirtebilir mi? Arada herhangi bir fark var mıdır? Amazon'dan almayı düşünüyorum.

Amazon (2.289 TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı yüksek gibi geldi bana. Tavsiyem diğer kablolu kulaklıklara bakabilirsiniz örneğin: Cloud2, blackshark V2 gibi.

Daha önceden kablolu modeli kullanıyordum, kablosu zarar gördükten sonra kullanamamaya başladım. Kablosuz modeli kullanan varsa düşüncelerini belirtebilir mi? Arada herhangi bir fark var mıdır? Amazon'dan almayı düşünüyorum.

Amazon (2.289 TL)
Kablolusuyla aynıdır özellikleri bence bilgim yok ama.

Amazon (2.289 TL)
Alternatif olarak bu da iyidir aynısının kablolu halini alacağım ben de https://www.amazon.com.tr/Razer-Blackshark-V2-Pro-özellikli/dp/B08DD7DDLP?th=1&psc=1

Kağıt üzerinde özellikleri tamamen aynı araştırdığım kadarıyla, onun dışında batarya süresi 16 saat diye belirtiliyor. Batarya konusunda insanların yorumunu bekleyeceğim sanırım.

Geri
Yukarı