Corsair Void Elite Wireless ses gelmiyor

gunged

Femtopat
Cihazı aktif kullanıyordum. iCUE üzerinden güncelleme yaptım ne olduysa ondan sonra kulaklıktan bir türlü ses alamıyorum. Arızalı değil. USB soket değiştirdim, USB reset attım, iCUE programını sildim, aygıt yöneticisinden sildim bana mısın demiyor. Sesi bir türlü getiremedim. USB'yi görüyor kuruyor ama sonuç ses yok. Biri yardımcı olabilir mi en son çare format atmayı düşünüyorum.
Not: ICUE'de sarı bir uyarı işareti var.

Cihazı aktif kullanıyordum. iCUE üzerinden güncelleme yaptım ne olduysa ondan sonra kulaklıktan bir türlü ses alamıyorum. Arızalı değil. USB soket değiştirdim, USB reset attım, iCUE programını sildim, aygıt yöneticisinden sildim bana mısın demiyor. Sesi bir türlü getiremedim. USB'yi görüyor kuruyor ama sonuç ses yok. Biri yardımcı olabilir mi en son çare format atmayı düşünüyorum.
Not: ICUE'de sarı bir uyarı işareti var.
ustam kulaklıgını eşleştirmeyi unutmussun biraz geç oldu büyük ihtimalle hallettin ama konuyu açacak arkadaşlar için yazayım ben,

1- Kulaklığı Kapatın Arkadaşlar
2- Toplu iğne olur ama benim tavsiyem telefonlardaki simkart cıkartma aparatı ile usb dongle uzerinde bir yuvarlak yuva var oraya basılı tutun usb üzerindeki led cok hızlı bir sekilde yanıp sonmeye baslayacak.
3- Kulaklığı açın ama tuşa basmayı bırakamayın pair olana kadar
4- Kullanmaya Devam Edin :)

Ustam kulaklıgını eşleştirmeyi unutmussun biraz geç oldu büyük ihtimalle hallettin ama konuyu açacak arkadaşlar için yazayım ben,

1- Kulaklığı Kapatın arkadaşlar
2- Toplu iğne olur ama benim tavsiyem telefonlardaki simkart cıkartma aparatı ile USB dongle uzerinde bir yuvarlak yuva var oraya basılı tutun USB üzerindeki LED cok hızlı bir sekilde yanıp sonmeye baslayacak.
3- Kulaklığı açın ama tuşa basmayı bırakamayın pair olana kadar
4- Kullanmaya Devam Edin :)

Hocam bu dediğiniz şeyi yaptım fakat bir işe yaramadı maalesef. Bende de aynı uyarı işaretinin kırmızısından var. Ne yapabilirim?

Sorunun çözümü:

1. Kulaklığı kapatın.
  2. USB Dongle'ı bilgisayara takın.
  3. USB Dongle'ın üzerindeki minik yuvaya ince bir cisimle ışığı çok hızlı yanıp sönmeye başlayana kadar basılı tutun.
  4. USB Dongle üzerindeki ışık hızlıca yanıp sönmeye başladığında butona basmayı bırakıp kulaklığınızın başlatma tuşuna basılı tutun.
  5. USB Dongle'daki ışık sabit bir şekilde yanana kadar kulaklığın başlatma tuşunu bırakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı