Corsair Void Elite Wireless vs Logitech G535

erahhn

Centipat
Daha fazla  
Hocam sabah Sinerji'den Corsair'i sipariş vermiştimde sizce iade edip Logitech almali miyim veya indirime girer mi yakın zamanda cevaplarsanız sevinirim.

İndirim hakkında bir bilgim yok ama Corsair'i deneyin sıkıntı çıkarsa iade edip G535 alırsınız.

Corsair'i bilmiyorum ama 4-5 gündür G535 kullanıyorum düzgün EQ ayarlarını yaptıktan sonra kulaklık boyut atladı resmen. Bende bir de Dolby var onunla birlikte kullanınca muazzam bir sesi var. Almadan önce ses seviyesi az diyenler yüzünden çok tereddüt etmiştim ama şu anda Windows sesi %64 iken Valorant'ta sesi ortalama %30 civarı yapınca veya YouTube'da aynı şekilde videodan videoya %20-%50 arasında kullanıyorum ve gayet yetiyor, sanırım ses seviyesi az diyen arkadaşlar cidden sağlıksız abartılı bir seste kullanmaya alışıklar o yüzden az geliyor ama ben ses seviyesi konusunda da gayet memnunum. Batarya konusunda ise ilk kullanımdan dolayı mı bilmiyorum ama yaklaşık 10 saat gibi bir sürede %24 şarj gitmiş sadece, çok memnun kaldım ve 1.5 saat gibi bir sürede %100 şarj oldu %15'ten. Mikrofon konusuna gelecek olursak Discord'da arkadaşlarım olsun oyun içinde konuştuğum insanlar olsun sesimin güzel geldiğini söylediler. Çok hafif, rahat bir kulaklık ama kafan büyükse önermem biraz küçük bir model çünkü bana da tam oldu kulaklık kafam biraz daha büyük olsaydı sıkardı büyük ihtimal. 4-5 saat civarı kullanımda kafamdan çıkardığımda hiçbir ağrı, terleme hissetmedim ve şu anda saçım biraz uzun ve kabarık olmasına rağmen neredeyse saçımı çökertmiyor özellikle bu yanı çok hoşuma gitti. Tek kötü yanı yazılımda yapabileceğin pek bir şey yok yapabildiğin şeyler ise mikrofon sesi, sistem sesi, EQ ayarları ve insanların yaptığı EQ ayarlarını indirebiliyorsun. Bunun sebebi de sanırsam G733 ile aynı olmaması için. Eğer G535 alırsan EQ ayarlarını burdan atabilirim. Genel olarak görüşlerim bunlar. Ama bana aldanıp direk G535 alma Corsair kullanan bir arkadaştan da o kulaklığı dinle bence belki onun daha iyi yanları vardır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı