Corsair Void Elite Wireless vs Rampage Fury X Wireless

Bütçe
3000

erenkaya25

Centipat
Daha fazla  
Oyun için kullanacağım kablosuz bir kulaklık arıyorum. Herhangi bir gecikme vs. kesinlikle olmaması lazım. Mikrofon ve ses kalitesinin iyi olması gerekiyor. Bu ikisi arasından hangisi daha iyidir? Ve 3K fiyat bandında kablosuz ne önerirsiniz?

Oyun için kullanacağım kablosuz bir kulaklık arıyorum. Herhangi bir gecikme vs. kesinlikle olmaması lazım. Mikrofon ve ses kalitesinin iyi olması gerekiyor. Bu ikisi arasından hangisi daha iyidir? Ve 3K fiyat bandında kablosuz ne önerirsiniz?

Hocam dediklerini bilmiyorum ama öneri yapmak isterim. 4000 TL fiyata SteelSeries Nova 4 Wireless öneririm. Her şeyiyle güzel ve seni fazlasıyla tatmin edecektir. Aktif olarak kullanıyorum.

Fury serisi Rampage'e bağlı değil, sadece aynı marka altında satılıyor ancak başka birisi yapıyor ürünleri. Hepsi de F/P cidden kaliteli ürünler.

Kaliteli değil hepsi çöp... Razer veya SteelSeries'in en dandik kulaklığını getir Gamepower veya Rampage ürünlerinin en kalitelisinden daha kaliteli uzun ömürlü. Eğer ikisinden birini tercih edeceksin Corsair tercih et ama o fiyata daha iyi kulaklıklar kesinlikle var çok da tercih edilesi bir kulaklık değil.

Void Elite Wireless alınmaz. Sakın bulaşma bile. Rampage de keza o şekilde.
Öneriniz var mıdır fiyat bandında? 3.5k civarına da çıkabilirim muhtemelen.

Cloud 2 Wireless yazıyor linkte, içeride de Cloud 2 Core Wireless yazıyor, ki bildiğim kadarıyla böyle bir model yok :D Bu kulaklık nedir? Alınır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı