Corsair Void mi, Cloud 2 mi?

Berke Solar

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Biliyorum bu konu forumda daha önce sorulmuş. Fakat kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda bir daha sormak istiyorum. G230 kullanıyorum ve birkaç içerisinde yeni bir kulaklık alacağım. Aklıma en başta sadece Cloud 2 vardı. Fakat Technopat'taki konuları vs görünce Void'e kaydım. Bazı gruplarda anket açtım ve Cloud 2 farkla öndeydi. (Void'i bilen pek kişi olmadığı için de olabilir.) Kullanan çok fazla kişi var. Ve yorumların çok büyük bir kısmı olumlu.
Benim için önemli olan kulaklığın son sesi (G230'da biraz az) ve ses kalitesi.

Sizce hangisini düşünmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Void'in sesi rakiplerine göre hem daha yüksek hem de daha kaliteli. Genel anlamda da birçok rakibinden önde olan bir kulaklık. Void Pro alınmalı.
Teşekkürler. Fakat biraz kafam karıştı. Void'in bir sürü modeli var. Void pro dediğiniz model 700 Tl seviyesinde olan ürün mü acaba ?

Teşekkürler. Fakat biraz kafam karıştı. Void'in bir sürü modeli var. Void pro dediğiniz model 700 Tl seviyesinde olan ürün mü acaba ?
Tabiki de Corsair. Ben Void Surrond kullanıyorum. Ses o kadar gerçekçi geliyor ki dışarıdan geliyor zannediyorum. Gayet rahat. NOT: Hyperx Kullandım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı