Corsair Void Pro vs Arctis 7 vs Cooler Master MH 750

Açıkcası gördüğüm kadarıyla yorum yaptım aniden sağa sola veya ileri geri yaptınız zaman düştüğünü gördüm. Ses yalıtımı olarakta müzik veya oyun sesleri gibi vb şeyler olduğu zaman bir sıkıntı yok. Sesler kapalı olduğunda dışardan gelen sesleri duyabiliyorsunuz.

Razer Kraken 7.1 V2 tavsip ediliyor.
Razer Kraken inceleyeceğim yorumunuz için teşekkür ederim.
Başka tavsiye ve yorumlarada açığım.

@Onur Altuğ Sever sana zahmet olacak ama kardeşim bu Void pro benim aklımı çeldi sana zahmet bu void pro yu bize detaylı bir şekilde anlatır mısın ? Oyun performansı özellikle PUBG gibi oyunlar
Önceliğin Arctis 7 olsun çünkü fiyatı çok iyi, 12 adet stoktan yakalamak zor olacak.

Onun dışında Void incelemesini Technopat yapmıştı. Void ile Void Pro arasında mikrofon farkı var, Pro'da mikrofon daha iyileştirildi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceliğin Arctis 7 olsun çünkü fiyatı çok iyi, 12 adet stoktan yakalamak zor olacak.

Onun dışında Void incelemesini Technopat yapmıştı. Void ile Void Pro arasında mikrofon farkı var, Pro'da mikrofon daha iyileştirildi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Açıkcası farklı kaynaklardan farklı incelemeler izledim fakat uzun süreli kullanıcı yorumunu merak ediyorum.

Açıkcası farklı kaynaklardan farklı incelemeler izledim fakat uzun süreli kullanıcı yorumunu merak ediyorum.
Yaklaşık 3-4 ay oldu alalı. Online olarak ses kasmayı gerektirecek bir oyun oynadığım söylenemez. PC'de çok oyunculu olarak Dying Light, Deep Rock Galactic, The Forest gibi oyunlar oynuyorum ve bu oyunlarda ses ile mikrofon kalitesinden memnunum. PS4'de Battlefield 1 oynuyorum onda da performansı güzel. Ses yalıtımı iyi, başını fazla sıkmıyor uzun kullanımda rahatsız etmez.

Önceliğim o zaman cuma günü onu alamaz isem diğer altarnatiflere
Sennheiser Gsp 350 almanı tavsiye ederim
Önerdiğiniz kulaklığı inceleyeceğim teşekkürler.
Yaklaşık 3-4 ay oldu alalı. Online olarak ses kasmayı gerektirecek bir oyun oynadığım söylenemez. PC'de çok oyunculu olarak Dying Light, Deep Rock Galactic, The Forest gibi oyunlar oynuyorum ve bu oyunlarda ses ile mikrofon kalitesinden memnunum. PS4'de Battlefield 1 oynuyorum onda da performansı güzel. Ses yalıtımı iyi, başını fazla sıkmıyor uzun kullanımda rahatsız etmez.
Açıkcası ben en başında Corsair void pro istiyordum fakat wireless modeli çok pahalı ve o kulaklığı alıcaksam wireless olmasını isterim. Onun için önceliğim Arctis 7.
Coolermaster MH750 aldım arkadaşlar konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı