Corsair Void RGB Elite iade edilebilir mi?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba. Benim bir sorum var. Ben Corsair Void RGB Elite alacağım. Trendyol'da satıyorlar satıcı QP Bilişim. Yorumda gördüm birisi cayma hakkı olduğu halde iade yapmadılar dedi. Bende QP Bilişim'i aradım beğenmezsem iade edebilir miyim dedim evet dedi (ses kalitesini beğenmezsem iade edebilirim diye sordum)
Şüpheliyim şimdi Corsair'in Türkiye'de de bir şeyi yok.

Kutusuna vs zarar vermeyince sorun olmuyor genelde.
Adam jelatinini açmadan test ettiğine rağmen iade almamışlar şimdi her mağaza farklıdır. Birisi güler yüzlü biriside iyi cömerttir. Jelatitini açmadan bile iade almıyosa bilmiyorum o mağazada birşeyler vardır..

Baskasinin tecrubesini bilemem ama ben kendi alisverislerimde herhangi bir sorun yasamadim. PC parcalari, gmmk tkl klavye ve glorious mouse aldim. Mouse teknik servise gitti kablo yuzunden hemen degisim yapildi.

Iade yada degisim konusunda da genel olarak olumlu hep yorumlari, farkli konularda da denk geliyor.

Adam jelatinini açmadan test ettiğine rağmen iade almamışlar şimdi her mağaza farklıdır. Birisi güler yüzlü biriside iyi cömerttir. Jelatitini açmadan bile iade almıyosa bilmiyorum o mağazada birşeyler vardır..

Baskasinin tecrubesini bilemem ama ben kendi alisverislerimde herhangi bir sorun yasamadim. PC parcalari, gmmk TKL klavye ve Glorious mouse aldim. Mouse teknik servise gitti kablo yuzunden hemen degisim yapildi.

Iade ya da degisim konusunda da genel olarak olumlu hep yorumlari, farkli konularda da denk geliyor.

Evet dediğin gibi farklı oluyor kişilerin sorunları bende şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım 3-4 iade yapmışımdır hiç reddedilme gibi bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı