Corsair Void RGB Elite kulaklık seri ve parti numarası nedir?

Ahmtern

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi Corsair Void RGB Elite USB kulaklığına sahibim ve kulaklık ile ilgibi bir sorunum hakkında Corsair'a ulaşmak istiyorum fakat bana "serial number" ve "part number" soruyorlar. Kutunun altında bazı numaralar var fakat hangisinin ne anlam ifade ettiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Başlıkta da belirttiğim gibi Corsair Void RGB Elite USB kulaklığına sahibim ve kulaklık ile ilgibi bir sorunum hakkında Corsair'a ulaşmak istiyorum fakat bana "serial number" ve "part number" soruyorlar. Kutunun altında bazı numaralar var fakat hangisinin ne anlam ifade ettiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Wireless modeline sahibim sanırım istedikleri bilgiler kutuda değil kulaklığın üzerinde yazıyor.

Wireless modeline sahibim sanırım istedikleri bilgiler kutuda değil kulaklığın üzerinde yazıyor.

Olabilir fakat ben her tarafına baktım ama bulamadım. Başka bir sayfada kutunun altında yazdığı söyleniyordu ve ben de kutunun altında "C" ile başlayan bir kod gördüğüm için istenilen kodun o olabileceğini düşündüm.
WhatsApp Image 2022-03-13 at 13.36.03.jpeg

Kulaklığın iç sağ ve sol kısmında yazıyor benim numaram kablolu modelinde belki farklıdır hocam.

İç sağ ve sol kısmı derken tam anlayamadım hocam. Kulaklık pedlerinin altında bir yerde mi demek istiyorsunuz? Kusura bakmayın fazla tuttum sizi fakat 20 dakikadır araştırıyorum ve kesin bir şey bulamadım.
İç sağ ve sol kısmı derken tam anlayamadım hocam. Kulaklık pedlerinin altında bir yerde mi demek istiyorsunuz? Kusura bakmayın fazla tuttum sizi fakat 20 dakikadır araştırıyorum ve kesin bir şey bulamadım.

Kulaklık pedlerinin altında yapıştırılmış bir siyah kağıt var bu arada.

Kulaklık pedlerinin altında yapıştırılmış bir siyah kağıt var bu arada.

Kulaklık pedlerinin hemen üstünde hocam bakınca gözüküyor zaten göremediyseniz muhtemelen kablolu modelinde yazmıyordur.

Olabilir fakat ben her tarafına baktım ama bulamadım. Başka bir sayfada kutunun altında yazdığı söyleniyordu ve ben de kutunun altında "C" ile başlayan bir kod gördüğüm için istenilen kodun o olabileceğini düşündüm.Eki Görüntüle 1330743
aynı model kulaklığım var benimkisi wireless ancak herhangi biryerde RMN vs yazmıyor kulaklığın üstünde "S/N:(rastgele numaralar)" yazılı ancak kulaklıkta RMN yazmıyor yada model kodu vs sadece dediğim şey yazıyor yardımcı olur musunuz aynı sorun bendede var kulaklığımın üstü kırıldı

Son düzenleme:
Aynı model kulaklığım var benimkisi Wireless ancak herhangi bir yerde RMN vs yazmıyor kulaklığın üstünde "S/N:(rastgele numaralar)" yazılı ancak kulaklıkta RMN yazmıyor ya da model kodu vs sadece dediğim şey yazıyor yardımcı olur musunuz aynı sorun bende de var kulaklığımın üstü kırıldı

Bir şey yaptınız mı? Corsair Türkiye desteğini kesti diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı