Corsair Void RGB Elite kulaklıktan cızırtı sesi geliyor

BerkayDogan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen ay almış olduğum Corsair marka kulaklığı ilk kullandığım gün cızırtı problemi nedeniyle ertesi günü değişime göndermiştim. Kulaklığın sol kısmından tiz Windows seslerinde cızırtı geliyordu. eğer 7.1 açıksa bu ses çok daha fazla geliyordu. Bugün onaylanan değişim talebimden ötürü yeni kulaklığım elime ulaştı fakat aynı problem bu kulaklıkta da mevcut. Örnek vermek gerekirse Windows bir uygulamayı yönetici olarak çalıştır dediğimizde çıkan onay penceresindeki "dırıdın" sesinde sol taraftan cızırtı gelmekte. Ürün incehesap üzerinden 650 ₺ verilerek alındı ve şunu da belirtmek isterim bu ses dışında oyunda ya da müzikte cızırtı problemi duymadım çünkü oyunun ya da müziğin sesi alttan gelen cızırtıyı kapatıyor ve gelen cızırtı sadece örnekte belirtmiş olduğum gibi tiz seslerde belirginleşiyor. Açıkçası normal bir kullanıcının bu cızırtı sesini fark bile edeceğini düşünmüyorum ama bana batıyor 😒 Sizce iade talebi mi oluşturmalıyım yoksa herhangi bir öneriniz var mıdır?
1608138000319.png

8 kanalı 16 bit 48000hz deki ayarı 2 kanalı 16 bit 48000hz (DVD Kalitesi) ile değiştirdim cızırtı problemi gitti şuan ses kusursuz geliyor fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda kendiliğinden 8 kanalı 16 bit 48000hz ayarına dönmüş yinede cızırtı problemim ortadan kalkmış bilen biri aydınlatabilir mi nasıl duzeldi şimdi bu 😁

Bende almadım Gaming genden sizde aynı sorun devam ediyor mu?

Merhabalar, geçen ay almış olduğum Corsair marka kulaklığı ilk kullandığım gün cızırtı problemi nedeniyle ertesi günü değişime göndermiştim. Kulaklığın sol kısmından tiz Windows seslerinde cızırtı geliyordu. Eğer 7.1 açıksa bu ses çok daha fazla geliyordu. Bugün onaylanan değişim talebimden ötürü yeni kulaklığım elime ulaştı fakat aynı problem bu kulaklıkta da mevcut. Örnek vermek gerekirse Windows bir uygulamayı yönetici olarak çalıştır dediğimizde çıkan onay penceresindeki "dırıdın" sesinde sol taraftan cızırtı gelmekte. Ürün İncehesap üzerinden 650 ₺ verilerek alındı ve şunu da belirtmek isterim bu ses dışında oyunda ya da müzikte cızırtı problemi duymadım çünkü oyunun ya da müziğin sesi alttan gelen cızırtıyı kapatıyor ve gelen cızırtı sadece örnekte belirtmiş olduğum gibi tiz seslerde belirginleşiyor. Açıkçası normal bir kullanıcının bu cızırtı sesini fark bile edeceğini düşünmüyorum ama bana batıyor 😒 sizce iade talebi mi oluşturmalıyım yoksa herhangi bir öneriniz var mıdır?
Eki Görüntüle 784125
8 kanalı 16 Bit 48000HZdeki ayarı 2 kanalı 16 Bit 48000HZ (DVD kalitesi) ile değiştirdim cızırtı problemi gitti şu an ses kusursuz geliyor fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda kendiliğinden 8 kanalı 16 Bit 48000HZ ayarına dönmüş yine de cızırtı problemim ortadan kalkmış bilen biri aydınlatabilir mi nasıl duzeldi şimdi bu 😁

Hocam memnun musunuz almayı düşünüyorum ?
ben memnunum şuanda gayet iyi ses kastırıyor.Fakat 599 TL den aldım yaklaşık yani 800 tl lerden alacksanız hyperx cloud 2 daha çok tavsiye eden gördüm.
ben memnunum şuanda gayet iyi ses kastırıyor.Fakat 599 TL den aldım yaklaşık yani 800 tl lerden alacksanız hyperx cloud 2 daha çok tavsiye eden gördüm.
Merhabalar, geçen ay almış olduğum Corsair marka kulaklığı ilk kullandığım gün cızırtı problemi nedeniyle ertesi günü değişime göndermiştim. Kulaklığın sol kısmından tiz Windows seslerinde cızırtı geliyordu. eğer 7.1 açıksa bu ses çok daha fazla geliyordu. Bugün onaylanan değişim talebimden ötürü yeni kulaklığım elime ulaştı fakat aynı problem bu kulaklıkta da mevcut. Örnek vermek gerekirse Windows bir uygulamayı yönetici olarak çalıştır dediğimizde çıkan onay penceresindeki "dırıdın" sesinde sol taraftan cızırtı gelmekte. Ürün incehesap üzerinden 650 ₺ verilerek alındı ve şunu da belirtmek isterim bu ses dışında oyunda ya da müzikte cızırtı problemi duymadım çünkü oyunun ya da müziğin sesi alttan gelen cızırtıyı kapatıyor ve gelen cızırtı sadece örnekte belirtmiş olduğum gibi tiz seslerde belirginleşiyor. Açıkçası normal bir kullanıcının bu cızırtı sesini fark bile edeceğini düşünmüyorum ama bana batıyor 😒 Sizce iade talebi mi oluşturmalıyım yoksa herhangi bir öneriniz var mıdır?
Eki Görüntüle 784125
8 kanalı 16 bit 48000hz deki ayarı 2 kanalı 16 bit 48000hz (DVD Kalitesi) ile değiştirdim cızırtı problemi gitti şuan ses kusursuz geliyor fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda kendiliğinden 8 kanalı 16 bit 48000hz ayarına dönmüş yinede cızırtı problemim ortadan kalkmış bilen biri aydınlatabilir mi nasıl duzeldi şimdi bu 😁
o ekrandan varsayılanlara dön gibi bişeye tıklayınca benim sorunum geçti

Kulaklığı "cızırtı geliyor" problemi ile geri gönderdim ve yeni açılmamış kutu kulaklık gönderildi fakat aynı sorun o kulaklıktada vardı yine gönderdim bu sefer sorun bulunamadı diye geri gönderildi. Şuan hakem heyetine şikayette bulundum para iademi bekliyorum resmen kanser etti bu kulaklık beni birdaha corsair marka kulaklık alırsam 2 olsun..

Kulaklığı "cızırtı geliyor" problemi ile geri gönderdim ve yeni açılmamış kutu kulaklık gönderildi fakat aynı sorun o kulaklıktada vardı yine gönderdim bu sefer sorun bulunamadı diye geri gönderildi. Şuan hakem heyetine şikayette bulundum para iademi bekliyorum resmen kanser etti bu kulaklık beni birdaha corsair marka kulaklık alırsam 2 olsun..
bende cızırtı olunca ses kartını ve ses kartına bağlı olan kabloyu çıkar tak yapınca geçiyor ama denetim masasından ses aygıtlarından ses'e gelip corsair kulaklığınızı seçtikten sonra gelişmiş e gelip cd dvd değişin veya en yükseğe alın

Buyrun cızırtı sorunu çözümü;

resim_2021-08-03_211847.png

Buyurun cızırtı sorunu çözümü;

Hocam en üsttekini de kaldırmalı miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı