Corsair Void RGB Elite USB kulaklıkta dip ses

Enis Can

Hectopat
Birçok kulaklık kullandım ama bu kadar kötü bu kadar saçma bir şey görmedim. Kulaklığı alalı 4,5 saat oldu kulaklıktaki dip ses sorununu çözemiyorum delireceğim. İnternetteki tüm çözümleri denedim ama kulaklık düzelmiyor. Ne yapmam gerekiyor? MediMarkt'tan almıştım. Kulaklık açılınca iade olmuyor servise göndersem tekrar bana geri gönderecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iCUE kaynaklı sorun.

Bunları denediniz mi ?

Kulaklık öneri konusu açtığınız zaman bu kulaklıkta bu sorunun kronik olduğunu size söylemiştim. Lakin dinlemeyip almışsınız. Dipses sorunu çözümleri vardı forumda. Umarım çözebilirsiniz.

Kulaklık öneri konusu açtığınız zaman bu kulaklıkta bu sorunun kronik olduğunu size söylemiştim. Lakin dinlemeyip almışsınız. Dip ses sorunu çözümleri vardı forumda. Umarım çözebilirsiniz.

Araştırdığımda sorunun yazılımsal oldugunu aldıktan sonra çözüleceği yazılıyordu ama denedim her çözümü olmuyor.

Bir şey denedim ilk önce Aygıt Yöneticisi'nden kulaklığa ait tüm sürücüleri kaldırdım daha sonra tüm otomatik sürücü yüklemelerini devre dışı bırakmama rağmen iCUE yüklü olmamasına rağmen bilgisayarı kapatıp yeniden açıp daha sonra kulaklığı USB ile tekrar anakart üzerinden taktım aygıt yöneticisine tekrar girip sürücüleri kontrol ettim ve kaldırmış olduğum sürücüler tekrar duruyor. Windows 11 kullanıyorum acaba Windows 11 kaynaklı bir sıkıntı olabilir mi otomatik sürücü yüklemesini kapatmama rağmen böyle bir şey olması şaşırtıcı.

Geri
Yukarı