Corsair Void RGB Elite USB vs Razer Blackshark V2 X

Bütçe
1300

dodo61

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Void Elite iyi bir kulaklik degil. Bu karsilastirmada BlackShark V2 X'i tercih ederdim.

Butceniz nedir?
Hocam bu marka yurtdışında çok övülen ve çok kullanılan bir marka. Bu ürün 460 TL ve gerçekten iyi bir fiyat gibi duruyor. Sizce alınır mı?

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. Twitch'de ve Discord'da kullanmalık kaliteli mikrofona sahip ve oyunlardaki ses performansı iyi olan bir kulaklık arıyorum. Bu iki kulaklığı buldum. İkisi arasından hangisini seçmeliyim nedenleriyle yazarsanız sevinirim. Kullanacağım bilgisayar Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00D3TX

1. Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA
2. Corsair Void CA-9011204-EU Elite RGB USB 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Yaklaşık 2 senedir Corsair Void Elite'yi kullanıyorum.
Konfor olarak çok rahat. Mikrofon ve ses kalitesi de gayet iyidir.
Verilen paranın hakkını verir.

Yaklaşık 2 senedir Corsair Void Elite'yi kullanıyorum.
Konfor olarak çok rahat. Mikrofon ve ses kalitesi de gayet iyidir.
Verilen paranın hakkını verir.

Kesinlikle bende 2 senedir kullanıyorum, uzun saatler kafamda kalıyor ve rahatsız etmiyor sesler gayet iyi, iCUE yazılımı üzerinden ayarlarını yapıyorum çok iyi oluyor. Ancak kablosu kumaş olsaydı daha iyi olurdu.

Void Elite iyi bir kulaklik degil. Bu karsilastirmada BlackShark V2 X'i tercih ederdim.

Butceniz nedir?
Max 1300tl.

Bütçeniz 100 TL daha artarsa bunu tavsiye ederim. BlackShark v2x için ses kartınızın iyi olması lazım.
Bütçemi arttırabilirsem 1400tl yazardım ki arttıramıyorum. Bu model içinde eski versiyonlarındaki kadar kaliteli olmadığını dip ses problemleri yaşandığını söylediler.

Bir fikir verin arkadaşlar. Aşırı ikilemde kaldım. Halı hazırda kullandığım kulaklığım da bozulduğu icin yeni bir kulaklık almam lazım.

Son düzenleme:
Hortlatıyorum biraz ama acaba tercih yapıp aldın mı?
Bende bu ikisi arasındayım. Corsair'den yana tercih yapacak gibiyim yorumlarını görmek isterim. @dodo61

Geri
Yukarı