Corsair Void RGB Elite vs Corsair Void Elite

y0s0f

Hectopat
evet sadece rgb farkı var ben rgb wireless olanını kullanıyorum şarjı da yaklaşık 15 saat gibi bir süre gidiyor tavsiye ederim ama şuan çok pahalı ben 1000 tl ye aldım itopyadan şuanki fiyatı 1300 tl

Hocam mikrofon sesi ile alakalı bir şeyler söylüyorlar? Rgb olan daha kısıkmış iste usb olduğu için, diğeri jack girişli olduğundan öyle bir şey yokmuş vs. Bu konularda bilginiz var mı?

Hocam mikrofon sesi ile alakalı bir şeyler söylüyorlar? RGB olan daha kısıkmış iste USB olduğu için, diğeri jack girişli olduğundan öyle bir şey yokmuş vs. Bu konularda bilginiz var mı?

Alakası yok ben müzikleri Windows'a göre 10-15 seviyesinde dinliyorum gayet yüksek ve basslı oluyor. Oyunlarda 20'ye çıkarıyorum gayet güzel bütün sesleri duyuyorum.

Alakası yok ben müzikleri Windows'a göre 10-15 seviyesinde dinliyorum gayet yüksek ve basslı oluyor. Oyunlarda 20'ye çıkarıyorum gayet güzel bütün sesleri duyuyorum.
Mikrofonla alakalı demiştim hocam. Online oyun vs oynarken karşı tarafa düşük seviyede ses gittiğini söylemişler.

Mikrofonla alakalı demiştim hocam. Online oyun vs oynarken karşı tarafa düşük seviyede ses gittiğini söylemişler.

Pardon mikrofon yazısını görmemişim ses yazısını görünce aklım ona gitti.😁 Mikrofonu nornal bence arkadaşlarla konuşurken hiçbir sıkıntı olmadığını söylediler.

Kardeşim kullanıyor. Mikrofonda herhangi bir sıkıntı yok gayet memnunuz. Fakat bu paraları edeceğini düşünmüyorum. Cloud 2 öneririm.

2 kulaklıkta var elimizde. Cloud 2 açık ara daha başarılı. Corsair 1500 TL etmez.

asd1.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı