Corsair Void RGB Elite Wireless vs SteelSeries Arctis 1 Wireless

WertKai

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim?

Steelseries Arctis 1 Wireless

CORSAIR Void Elite RGB

Telefon üzerinden pek kullanacağımı düşünmüyorum onun için ayrı Bluetooth kulaklığım var.

Bütçem aslında 1900-2000 civarlarında ama o kadar profesyonel FPS oyunu oynayan birisi değilim ve o kadar para vermeye biraz çekiniyorum açıkçası. Başka önerileriniz varsa göz atabilirim. Kablosuz Wireless olması benim için önemli. Kablo ağırlığından falan çok sıkıldım. Uzun senelerdir Rampage SN-RW6 kullanıyorum ama aldığımdan beri uzun kullanımda kulak kepçelerimi yara yapan bir model. Ben şu an için rahatlık, Wireless, müzik ve FPS oyunlarında ses kasma konusunda beni üzmeyecek iyi bir şey istiyorum.

Son düzenleme:
Aslında yetiyor, baktım bu kulaklığa uzun süre ama çekinceliyim bu kadar para vermek konusunda. Siz ne düşünüyorsunuz, Arctis 7 için deneyimleriniz varsa anlatır mısınız?
Arctis 7'yi ilk çıktığı zamanlarda yani yaklaşık 4 yıl önce almıştım. 8-9 saat aralıksız kulağımda kaldığı oldu buna dayanarak çok rahat olduğunu söyleyebilirim. Ses kalitesine gelirsek gayet iyi sesi var. Hala kullanmaya devam ediyorum.

Son düzenleme:
Benim kardeşimde Steelseries Arctis 1 Wireless mevcut bende de Corsair Void kablolu mevcut 2side test etme imkanım oldu açık ara Corsair Void bence daha iyi, 3-4 yıldır kullanıyorum kabloları yıprandığı için kablosuza geçiş yapacağım, Corsair Void'i alın pişman olmayacaksınız.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Corsair Void (Wireless) ve HyperX Cloud 2 (kablolu (evet Wireless benim için çok önemli fakat aşırı fazla önereni var bu kulaklığın)) bu iki kulaklığı da kullanan arkadaşlar aralarında nasıl bir fark olduğunu anlatabilir mi acaba?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı