Corsair Void Surround kötü ses sorunu

Dexsite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

Laptoptaki kulaklık girişim bozulduğu için USB'li bir kulaklık tercih etmek istedim ve Corsair Void Surround aldım. Ancak hiçbir şekilde düzgün ses kasamıyorum. Daha önce 50 liralık kulaklıkla 20 liralık USB ses kartı kullanıyordum ve çok daha iyi ses kasıyordum. Sesler sanki yankılı ve dipten geliyor ve ses kasamıyorum. Normalde direk sesten adamın yerini tespit ederdim oyunlarda ama şu an anlayamıyorum. Uygulamasını da indirip ayar kurcaladım ama bir şey çıkmadı. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Surround modu ile oyun oynamanızı tavsiye etmiyorum. Stereo ile daha iyi ses alırsınız.
Zaten stereo ile oynuyorum ama nedense ses dipten boğuk ve yankılı gibi geliyor. Ve düzgün bir ses kasamıyorum. Normalde kötü bir kulakiçi kulaklıkla daha iyi ses kasıyordum. Şuan yön tayini de yapamıyorum. Ayrıca sesler de garip geliyor.
Arkadaşlar hala sorunum devam etmekte. Bir sürü ayar denedim ama olmuyor lütfen bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi? Video izlerken, müzik dinlerken sıkıntı yok ama oyunlarda hiçbir şekilde düzgün ses kasamıyorum. Daha kötü bir kulakiçi kulaklıkla daha iyi ses kasıyordum.
Arkadaşlar hala sorunum devam etmekte. Bir sürü ayar denedim ama olmuyor lütfen bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi? Video izlerken, müzik dinlerken sıkıntı yok ama oyunlarda hiçbir şekilde düzgün ses kasamıyorum. Daha kötü bir kulakiçi kulaklıkla daha iyi ses kasıyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı