Corsair Void Elite Surround 7.1 ses sektiriyor mu?

Wlixe

Hectopat
Yer
Caer a'Muirehen
Selam, yakın zamanda Corsair Void Elite Surround 7.1 almayı düşünüyorum. Şu an kullandığım kulaklık olan HS35'te ses sektirme sorunu var (kuzenim de HS60 kullanıyor ve onda da az da olsa bu sorun mevcut). Aynı problemi Corsair Void Elite Surround 7.1'de de yaşar mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yakın zamanda Corsair Void Elite Surround 7.1 almayı düşünüyorum. Şu an kullandığım kulaklık olan HS35'te ses sektirme sorunu var (kuzenim de HS60 kullanıyor ve onda da az da olsa bu sorun mevcut). Aynı problemi Corsair Void Elite Surround 7.1'de de yaşar mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Hayır kulaklığın tek sorunu dip ses o da Windows'ta sürücüler çakıştığı için oluyor forumda çözümü olması lazım.

Eğer ses ayarı vb yapmayacaksanız indirmeye gerek yok ancak ICUE'yi kaldırmadanda sorun çözülüyor forumda birisi anlatmıştı sanırım yine bu kulaklığın konusunun altında.
Ses ayarı yapmayı düşünmüyorum hocam. iCUE uygulamasını da pek beğenmiyorum açıkçası. Yine aynı HS60 kullanan kuzenim aynı zamanda Corsair K68 klavye de kullanıyor ve uygulamayı yükledikten sonra bir ton sorun yaşadı.

Aynı kulaklığı 1.5 yıldır kullanıyorum, dip ses sorunu birkaç kez yaşadım ancak internetten araştırıp yapınca düzeldi.

Şu anda zerre problemim yok, tavsiye ederim.
Teşekkür ederim, bir sorum daha olacak. HS35 kulaklıkta yaşadığım en büyük sorunlardan bir tanesi de kafa bandının inanılmaz kalitesiz olması ve ufacık bir esnetmede bile kırılmasıydı. Corsair Void Elite modelinde de bu sorun var mı?

Teşekkür ederim, bir sorum daha olacak. HS35 kulaklıkta yaşadığım en büyük sorunlardan bir tanesi de kafa bandının inanılmaz kalitesiz olması ve ufacık bir esnetmede bile kırılmasıydı. Corsair Void Elite modelinde de bu sorun var mı?

Hayır öyle bir sorun yok, çok fazla esnetme denemesi yaptım ve bana mısın demedi. Zaten aşırı esnek bir kulaklık değil zira bayağı bi' kalın kafa bandına sahip, rahatlık açısında ise mükemmel ne ağrı ne terleme hiçbir sorun yaşamadım.

Hayır öyle bir sorun yok, çok fazla esnetme denemesi yaptım ve bana mısın demedi. Zaten aşırı esnek bir kulaklık değil zira bayağı bi' kalın kafa bandına sahip, rahatlık açısında ise mükemmel ne ağrı ne terleme hiçbir sorun yaşamadım.

Bu kulaklığın tek sorunu mikrofondaki pofuduk bence sürekli yırtılıyor heleki evde muhabbet kuşu tarzında bir kuş besliyorsanız kulaklığı yiyorlar bildiğin.

Geri
Yukarı