Corsair Void Visualizer Çalışmama Sorunu

Corsair K70 M.K2 klavyem var. İcue yazılımdan void visualizer aydınlatmasını seçip müzik açtığım halde çalışmıyor.
Maalesef sadece Corsair Void kulaklığınız takılıyken kullanılıyor. Üçüncü parti yazılımlarla kullanabilirsin.
Arkadaşın da dediği gibi Corsair Void kulaklığınızın olmaması durumunda çalışmıyor. K95 ve K70 M.K2 modellerinde denedim ancak visualizer aydınlatmasını açıkçası çok beğenmedim. Çok güzel profiller mevcut. Visualizer yerine onlardan birini kullanmak bana daha cazip geldi.

hmmm. Çok teşekkür ederim. Ama çok saçma değil mi yaaa? Neden kendi kulaklığına muhtaç bırakıyor ki?
Rica ederim. İnanın bilgim yok. Ben de çok garipsemiştim kuzenimde denediğimde. Onun Void kulaklığı yoktu. Bir de şöyle bir durum var. Sonuçta efektin adı Void Visualizer. Bu bağlamda baktığımızda da yalnızca Void kulaklıklarda çalışması da gayet normal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı