Corsair Void Wireless RGB Special Edition vs ASUS ROG Strix Wireless vs Hyperx Cloud Revolver S

ASUS ROG Strix Wireless mı Corsair Void Wireless RGB Special Edition mı HyperX Cloud Revolver S mi?

• ASUS ROG Strix Wireless

Oy: 1 14,3%
  • Corsair Void Wireless RGB Special Edition

• HyperX Cloud Revolver S

Oy: 4 57,1%
  • Diğer

• Oy verenlerin toplamı
    7

UZAYLI0

Decapat
Merhabalar. Halihazırda kullanmış olduğum Logitech G430 kulaklığım kırıldığı için yeni arayışlara koyulmuş bulunmaktayım.

En fazla 800-900 TL arası bir bütçeyle, aralarında kararsız kaldığım 3 kulaklıklar şunlar:

• Corsair Void Wireless RGB Special Edition
  • ASUS ROG Strix Wireless
  • HyperX Cloud Revolver S
Beklentilerim ise şu şekilde:

• Ses kalitesi iyi olmalı.
  • Mikrofonu ortalama üzeri olmalı.
  • Çok önemli değil ama kablosuz olması daha iyi olur. Ancak 7.1 de sorun çıkaracaksa vazgeçebilirim.
Sizce bu 3 kulaklıktan hangisini almalıyım? Yukarıda verdiğim bütçeye göre yeni kulaklık da önerebilirsiniz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus strix 7.1 şiddetle tavsiye ederim. Wireless olmayan modeli gerçekten çok kaliteli. Arkadaşıma verip hyperx 2 aldım ve çok pişmanım.

Void Pro kendim kullanıyorum ve memnunum, diğerleri hakkında pek bir şey diyemem. Void Pro almayı düşünürsen beyaz ya da siyah modelini alabilirsin Special Edition için 100 lira fazla vermenin bir manası yok arada sarı renk olmasından başka farkı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı