Corsair VS 2018 alınır mı?

@BoluBeyi1441 TR2 s kötü, fiyatına göre değerlendireyim diyorum da fiyatı da uçuk. O yüzden direk alınmaz diyebilirim ya.

MWE white hakkında rehberim var, MWE Bronze V2 ise 650W ve üstü alınabilir.

Hocam bende bu ürün var içinde hangi PSU var bilmiyorum.

Cooler Master'ın Elite serisi V4 olarak güncellenmiş ve 80+ sertifikası almış. Bu konuyu da sizden beklerim.

Elite V4'ü bırak, Elite V3 hakkında bile en ufak kaynak yok :(
Hocam bende bu ürün var içinde hangi PSU var bilmiyorum.

MWE V2 Bronze 650W varsa iyi, White modeli varsa çok iyi değil.
Cooler Master'ın Elite serisi V4 olarak güncellenmiş ve 80+ sertifikası almış. Bu konuyu da sizden beklerim.

Mantık yürütürsek kalitesi düşüktür.

Daha üst model olan MWE V2'de bile kötü yanlar var, hem de bayağı kötü sayılabilecek yanlar.

@kandes2

Çok kötü ya. Geçenlerde biri yazdı, Elite serisi almayın falan dedim. V4 ama dedi. Biraz baktım 80+ yer alınca kafamda soru işaretleri oluştu. Ne kadar düzelttiler merak ettim.

80+ Gold falan almadığı sürece kalite hakkında fikir veremez ama Gold sertifikası alırsa işler değişir.

Gold sertifika alıyorsa muhtemelen LLC ve DC to DC vardır, Double Forward, ACRF, grup düzenleme ile 80+Gold alınamaz.

Elite v4'ü bırak, Elite V3 hakkında bile en ufak kaynak yok :(

MWE V2 Bronze 650W varsa iyi, white modeli varsa çok iyi değil.

Mantık yürütürsek kalitesi düşüktür.

Daha üst model olan MWE v2'de bile kötü yanlar var, hem de bayağı kötü sayılabilecek yanlar.

PSU kalmiyor piyasada ASUS ROG Thor mu alalim ne yapalim.

80+ Gold falan almadığı sürece kalite hakkında fikir veremez ama Gold sertifikası alırsa işler değişir.

Gold sertifika alıyorsa muhtemelen LLC ve DC to DC vardır, Double Forward, ACRF, grup düzenleme ile 80+Gold alınamaz.
Gigabyte P750GM güç kaynağı vardı ya. Baksan Gold sertifikaya sahip ama güven verme anlamında kocaman bir sessizlik oluşturuyordu. İç dizaynı, bazı testlerde yaratmış olduğu eksiler. Bildiğimiz bazı genel geçer bilgilerin etkisiz kaldığı yerler oluyor.

@BoluBeyi1441

Ülkemizde ilk öncelik ekran kartı ve işlemci oluyor. Doğaldır; anakart, RAM, kasa, depolama ve en son güç kaynağına bakıyoruz. Ancak en temel parçayı atlıyoruz bir nevi. Tüm sistemden elektrik geçirecek bir ürünü yabana atmamak lazım. Şahsen yakın zaman önce bir şeylerin farkına vararak taksitleri göze alıp değişim yaptım. Evet seviye yükseldikçe parası da artıyor ama kritik bir parça.

Gigabyte P750GM güç kaynağı vardı ya. Baksan Gold sertifikaya sahip ama güven verme anlamında kocaman bir sessizlik oluşturuyordu. İç dizaynı, bazı testlerde yaratmış olduğu eksiler. Bildiğimiz bazı genel geçer bilgilerinde etkisiz kaldığı yerler oluyor.

Evet. Sadece genel bir fikir veriyor. Sentetik test yoksa %100 sonuç da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı