Corsair VS serisi 550W alınır mı?

Dyvanx

Hectopat
İndirim kovalayarak bir PC toplamaya çalışıyorum. Bu PSU indirime girmiş sizce almalıyım al derseniz bu akşam alacağım, bir de yakın zamanda Vatan'dan alışveriş yapmış olan var mı bir sıkıntı çıkar mı? Sistem daha tam bitmedi RAM, kasa aldım şu anlık çok büyük ihtimalle sistem şöyle olacak:
Ekran kartı: GTX 1660 Super
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro (8x2) 3600 MHz (750 TL'ye aldım)
Kasa: MSI Mag Forge 100R(450 TL'ye aldım)
Anakart: B450 S2H
SSD: Belli değil SSD öneriniz varsa yazarsanız çok sevinirim.(SSD için bütçe: 450-530)
Sizce bu sistem için bu PSU uygun mu? Daha iyi bir öneriniz varsa PSU için bütçem: 450 TL.
Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.😉

PSU kaliteli. Problemli versiyon değil yani. SSD olarak Samsung Evo 860 öneririm.

Kaçırmayın bu PSU'yu çok iyi fiyat.

SSD olarak buna bakabilirsiniz.

SSD önerileriniz için çok sağ olun bir göz atacağım testlerine falan bakarım. Herkese çok ama çok teşekkürler bana zaman ayırıp sorularımı cevapladığınız için.😁

İndirim kovalayarak bir PC toplamaya çalışıyorum. Bu PSU indirime girmiş sizce almalıyım al derseniz bu akşam alacağım, bir de yakın zamanda Vatan'dan alışveriş yapmış olan var mı bir sıkıntı çıkar mı? Sistem daha tam bitmedi RAM, kasa aldım şu anlık çok büyük ihtimalle sistem şöyle olacak:
Ekran kartı: GTX 1660 Super
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro (8x2) 3600 MHz (750 TL'ye aldım)
Kasa: MSI Mag Forge 100R(450 TL'ye aldım)
Anakart: B450 S2H
SSD: Belli değil SSD öneriniz varsa yazarsanız çok sevinirim.(SSD için bütçe: 450-530)
Sizce bu sistem için bu PSU uygun mu? Daha iyi bir öneriniz varsa PSU için bütçem: 450 TL.
Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.😉
Walla süper fiyat. Keşke 750w likler indirime girsede bende alsam.

Geri
Yukarı