Corsair VS550 vs GamePower GP-500 APFC

@curiousoftech Kaliteli demedim zaten fiyat performans dedim. Ayrıca kastettiğim şey kasa PSU değil, öyle olsa o dediğimin arkasına ben olsam Gamepower PSU almam der miyim? Bir markayı karalamak için göbeğinizi çatlatmayın. Bu işlerden anlayan hemen herkes Gamepower'ın pazarda nasıl bir yere sahip olduğunu biliyor. Gamepower PSU, kasa vs zaten önermemde almamda. Ama düşük-orta bütçede fiyat performans ekipmanları var. Bunlar tercih edilebilir ki arkadaşlarım arasında Ursa, Ogre, Medusa kullananlar var ve gayet memnunlar. Bende Phoenix ve Medusa kullanıyorum ben de gayet memnunum. Dediğimi tam anlamanız için en az 2 kez okumanızı tavsiye ediyorum yukarıda demek istediğimi anlamadan konuşmuşsunuz çünkü. 🙂

İkisini de değil. Aşağıdakilerden biri olabilir.

Peki İkisi arasında birini seçseniz hangisi olurdu ?

İkisini de önermiyorum. Ben olsam seçmezdim ikisini de. Alınabilecek en iyi modelleri attım zaten o bütçeye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı