Corsair VS650 PSU tıkırtı sesi

Hocam gelişme yaşandı mı?

Hocam şöyleki ben Corsair'in Türkiye distüribitörüne mail de attım kendi sitelerinden de ulaştım fakat hiçbir dönüş yok gerçekten reziller. Ürünü aldıktan sonra kendi haline bırakıyorlar fanı yağlayarak çözüm bulmaya çalışacağım hala devam ediyor problem.

Hocam şöyleki ben Corsair'in Türkiye distüribitörüne mail de attım kendi sitelerinden de ulaştım fakat hiçbir dönüş yok gerçekten reziller. Ürünü aldıktan sonra kendi haline bırakıyorlar fanı yağlayarak çözüm bulmaya çalışacağım hala devam ediyor problem.
Merhabalar aynı güç kaynağı bendede var. Ve aynı tıkırtı sorununu bende yaşıyorum bilgisayarı açtıktan 3-4 saat sonra başlıyor ne hikmetse ara ara gidiyor geliyor gerçekten anlayamadım. Acaba siz ne yaptınız bende ona göre yol izleyeceğim?

Merhabalar aynı güç kaynağı bende de var. Ve aynı tıkırtı sorununu bende yaşıyorum bilgisayarı açtıktan 3-4 saat sonra başlıyor ne hikmetse ara ara gidiyor geliyor gerçekten anlayamadım. Acaba siz ne yaptınız bende ona göre yol izleyeceğim?

Hocam altına kitap koydum yamuk durunca tıkırtı duruyor şu aralar ama yamukkende ses çıkarmaya başladı galiba fan değişmek lazım.

Yok bilgisayarcıya götüreceğim galiba uğraşamıyorum vallaha.
Tamamdır kardeşim. Gelişmelerden beni haberdar edersen bu konu altında sevinirim bende aynı yolu izleyeyim.
Yok bilgisayarcıya götüreceğim galiba uğraşamıyorum vallaha.
Birde şey diyeceğim bu şekilde kullanıyorsun ya bu sesle her hangi bir zarar performans açısından bir şey oldu mu bu zamana kadar?

Son düzenleme:
Tamamdır kardeşim. Gelişmelerden beni haberdar edersen bu konu altında sevinirim bende aynı yolu izleyeyim.

Bir de şey diyeceğim bu şekilde kullanıyorsun ya bu sesle herhangi bir zarar performans açısından bir şey oldu mu bu zamana kadar?

Yok kardeşim performansa hiç etkisi yok sadece ses çıkarıyor. Ders çalışırken rahatsız ediyor haliyle.

Sorunu çözdüm PSU'yu söktüm fanınına birkaç damla makine yağı döktüm ve geri kapattım gayet basit YouTube'da bir kanalda videosuda mevcut.

Geri
Yukarı