Corsair VS650 vs Thermaltake Smart BX1 vs High Power 600W

Bariskent

Picopat
Merhabalar,

Corsair ile High Power CPU kablo uzunluklarını bulamadım. Yetişmesi için en az 55 cm olması gerekiyor.
Siz hangisini önerirsiniz? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

Merhabalar,

Corsair ile High Power CPU kablo uzunluklarını bulamadım. Yetişmesi için en az 55 cm olması gerekiyor.
Siz hangisini önerirsiniz? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

Burada High Power, modelden de kaynaklı açık ara önde. Onu baştan belirtelim. Kablo uzunluğu konusunda bir veriye erişemedim ancak Teknobiyotik ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır.

Önerdiğiniz üç ürün arasınsa High power daha iyi ama Paranız 600TL civarıysa kesinlikle bunu alın tier B bu üründe, high power performance gd 600w gold 5700XT Pulse kesinlikle kaldırmıyor iki farklı psu ve makinede denedik (reset ve siyah ekran psu değiştirmeden düzelmedi). Sama ürünüdür Everest sadece etiketi basar vivo24K ile aynı platform bu model iyidir diğer Everest ürünlerini önermiyorum şu anda.

www.akakce.com

Everest ETX-750-1 750 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Everest ETX-750-1 750 W Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

Bu ürünle aynı platform sertifikalarında ikisininde Sama yazmaktadır.

Son düzenleme:
Önerdiğiniz üç ürün arasınsa High power daha iyi ama Paranız 600TL civarıysa kesinlikle bunu alın tier B bu üründe, high power performance gd 600w gold 5700XT Pulse kesinlikle kaldırmıyor iki farklı psu ve makinede denedik (reset ve siyah ekran psu değiştirmeden düzelmedi). Sama ürünüdür Everest sadece etiketi basar vivo24K ile aynı platform bu model iyidir diğer Everest ürünlerini önermiyorum şu anda.

www.akakce.com

Everest ETX-750-1 750 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Everest ETX-750-1 750 W Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

Bu ürünle aynı platform sertifikalarında ikisininde Sama yazmaktadır.

Teşekkürler iyiye benziyor fakat benim ekran kartım 5500XT oldugu için 600 watt lara baktım.750 biraz bol gelir

Yeni konular

Geri
Yukarı