Çorum'da bilgisayar mühendisliği mi İzmir'de istatistik mi?

@tomyshelbyy şu şehir triplerine giren kaç yiğit gördüm Kütahya'da. İzmir'e gitsen ne yapacaksın ki? Bara gider misin? Alkol içer misin? Cevabın hayırsa İzmir'in senin için Çorum'dan farkı deniz kenarında yürüyüş yapmak olacak.

Kütahya'yı da kötüleyip duran arkadaşlarım var okurken de kardeşim insaflı ol, İzmir'de yapabileceğin ama Kütahya'da yapamayacağın ne var? Alkolün yok, sigaran yok, karı kız desen yok, konser oluyor ona da gitmiyorsun. E ne diye ağlayıp duruyorsun? Yaptığınız maks. aktivite kafeye gidip bilgisayarları açmak. İzmir'de olsan aynısını denize karşı yaparsın o kadar.

Bu sana değil, senin gibi düşünen bir arkadaşıma sitemim. Sen de aynısını kendine sor. Benim hayatımda ne değişecek diye sor.

Yorumlarınız için teşekkürler ama bölümün bilgisayar mühendisliği olması beni Çorum'da tutmaya yetmiyor. Şehirde yapılabilecek hiçbir şey yok her gün lanet ederek uyanıyorum bu şehirden gitmek istemem ders çalışmamı engelliyor sürekli gitmeyi düşünüyorum başka bir şey düşünemiyorum kampüsümüzde 2 fakültenvar mühendislik ve ilahiyat kampüs halen inşaat içinde öğrenci sayısı çok az ve ben gerçek bir üniversite hayatı yaşamak istiyorum. Evet çok ders çalısan biri değildim o yüzden anca burayı kazanabildim ve bir daha sınava giremem o deneyimi bir daha yaşamak istemiyorum.
İzmir'i seviyorum istatistik bölümünüde biraz araştırdım son yıllarda bayağı öne gelmiş gibi gözüküyor bölümle alaklı tam bir fikrim yok biraz araştırdım veri bilimi veri analizi bilgisayar ve programlama dersleride görüyor. Bu arada dokuz eylül üniversitesine gecişi düşünüyorum
Eğer ki geçiş yapmayı karar verirsem bile yatay geçişler yazın başlıyor uzun bir süre var karar vermek icin
Ortalamanı yükselt yatay geçiş ile düzgün bir okula geç.

@tomyshelbyy şu şehir triplerine giren kaç yiğit gördüm Kütahya'da. İzmir'e gitsen ne yapacaksın ki? Bara gider misin? Alkol içer misin? Cevabın hayırsa İzmir'in senin için Çorum'dan farkı deniz kenarında yürüyüş yapmak olacak.

Kütahya'yı da kötüleyip duran arkadaşlarım var okurken de kardeşim insaflı ol, İzmir'de yapabileceğin ama Kütahya'da yapamayacağın ne var? Alkolün yok, sigaran yok, karı kız desen yok, konser oluyor ona da gitmiyorsun. E ne diye ağlayıp duruyorsun? Yaptığınız maks. aktivite kafeye gidip bilgisayarları açmak. İzmir'de olsan aynısını denize karşı yaparsın o kadar.

Çok ciddiyim dün benzerini yazacaktım vazgeçtim. Benim kuzenlerden birisi İzmir'de 4 seneyi kendi gibi saplarla beraber bira içip batak atarak geçirdi. Ne bir aktivite ne kız ortamı, odun gitti odun geldi. Ders çalıştı desen o da yok, mezuniyet sınırında anca bitirdi. Çoğunluk hep böyle.

Ben de okulu zar zor bitirdim ama üniversite ortamını köküne kadar yaşadım kız, içki, ortam, konser aklına hangi aktivite gelirse. Bizim sınıfta en yüksek ortalama ile bitiren çocuk da evden okula, okuldan eve geliyordu şimdi Habertürk'te güzel kariyer yaptı kendisine mis gibi.

Çorum İzmir'den daha iyi. Bölüm de daha iyi. Karı kız için üni okuyorsan geç İzmire.

Kızları. Kordon'u. Çorum dediğin yer köy, İzmir'le kıyaslama bir zahmet 🤣
Üniversite okuyacaksın, kızlardan ne adama? Geleceğinden vazgeçip sırf kızları güzel diye daha kötü bölüme mi gitsin?

Tabii ki Çorum'da bilgisayar mühendisliği.

Çorum İzmir'den daha iyi. Bölüm de daha iyi. Karı kız için üni okuyorsan geç İzmire.
Öyle bir niyeti varsa hiç okumasın boşa masraf.

Üniversite okuyacaksın, kızlardan ne adama? Geleceğinden vazgeçip sırf kızları güzel diye daha kötü bölüme mi gitsin?
'İzmir'in güzel nesi var?' sorusuyla senin yazdığının ne alakası var acaba güzel gelecekli kardeş? Bak bakalım ben hangi mesajı alıntılayıp vermişim o cevabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı