Elektronik COSORI Air Fryer 3.8 Litre 1999TL

Biraz daha verip en azından 4.7 olanı almak lazım. Bir de sepetli olanlar 5.5 bile olsa asıl hacimleri sepetsizlere göre daha küçük olabiliyor. Gerçek ölçüleri aslında bu değerler değil. Bunun listesi yapılmıştı bir ara.

Arkadaşım tek yaşıyor ona bile 4.7 aldırdım. Anca bana yeter bu falan demişti :)

Daha ucuz modellere de bakılabilir herhangi bir sorun yoksa tercih edilebilir tabii. Fazla para verilmesine karşıyım açıkçası. Bir dönem hypelandığında fiyatları yükseltip millete aldırmışlardı. Ben Amazon'dan almıştım da oradan biraz uyguna gelmişti. 2.300 civarına bonsenkitchen 5.5 almıştım. Sonra cosori 4.7 aldık onu kullanacaktık ama haznesi geniş olan bonseni kullanıyoruz. Cosorinin tepeden kontrolü gerçekten çok kullanışlı.

Ama Philips'in kızaklı yapısı ve telli yapısı biraz fark yaratıyor olmalı. Yine de değer mi bilemiyorum. Bence değmez.

Sepetli sepetsiz avantaj dezavantajları olabiliyor. Sepetli olunca çıkartınca hazneyi yatırmadan içindekileri alabiliyorsunuz. Ama sepetsizde altına yağ toplanmış ise yatırmak pek iyi olmuyor bir de içinde ayrılan bir zemin yeri olduğundan onun düşme ihtimali de oluyor.

https://www.amazon.com.tr/COSORI-fritözü-dokunmatik-programlı-çalkalama/dp/B07N8N6C85?th=1

Bunu alıyorum o zaman. Yorumunuzu bekliyorum sonrasında alacağım. ( Linki sayfaya yapıştırmanız gerekiyor. )

https://www.amazon.com.tr/COSORI-fritözü-dokunmatik-programlı-çalkalama/dp/B07N8N6C85?th=1

Bunu alıyorum o zaman. Yorumunuzu bekliyorum sonrasında alacağım. ( Linki sayfaya yapıştırmanız gerekiyor. )
Bende var, sporcuyum bana bile küçük geliyor. Ama ürün gayet güzel, o fiyata alabileceğiniz en iyi airfryerlerden biri.

Karar sizin hocam bu modeli kullanmadım. Bu daha önce çıkan model. İnceleme videolarını izleyip yorumlara bakıp olumlu olumsuz yönleri var mı? bakmanız lazım. Cosori Airfryer konusunda tutulan bir marka. Ama model bazlı olumlu olumsuz durumları olabilir.

Yorumlarda nadir de olsa koku yaptı, teflonu kalktı ve arızandı durumları yazılmış. Ama Amazonun garantisi iyidir. En azından beğenmeme durumunda iade edilebilir. Bu arada ilk geldiğinde kısa süre boş çalıştırın kokusu falan çıksın. Kitapçığında yazıyor olmalı.

Shake olayı Cosori 4.7 deki gibi manuel ayarlanmıyormuş. Bu durumda her defasında işlemin yarısında shake uyarısı verecek demektir. Bu tarz detay farklarına bakmak lazım. Ama muhtemelen en çok satan Airfryerlardan birisi bu.

Geçen sene çok daha pahalıya satılıyordu :)

Bende var, sporcuyum bana bile küçük geliyor. Ama ürün gayet güzel, o fiyata alabileceğiniz en iyi airfryerlerden biri.
Hiç bütün tavuk koyup pişirdiniz mi nasıl oldu?

Uzun süre önce şu ürünü görüp beğenmiştim. Ama yorumlarda gücü düşük uzun sürüyor gibi eleştiriler vardı. Bence Airfryer'ların 2 büyük sorunu var. Birincisi üst üste koyamamak, ikincisi ise çevirme derdi. Bu ürün ikisini de çözmüş. Keşke daha kaliteli versiyonları çıksaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hazır Airfryer konusu geçmişken sağlık mevzularını da unutmayalım :) Doktor 175 dereceyi geçmeyin diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı