Cougar Aqua ARGB 360 CGR ile Gameforce Glass 6 fanlı ATX kasa uyumlu mu?

Anthemusa

Zeptopat
Daha fazla  
Hesaplarıma göre uyuyor ama yine de sizlerden yardım almak istedim. eminseniz yazın, ona göre alacağım ürünü.

Kasa özellikleri :
  • Model : GLASS
  • Power suppley pozisyonu : altta
  • Soğutcu fan : 4x120mm Rainbow fan
  • Soğutucu fan pozisyonları : Ön Panel – 3x120mm
  • Arka – 1x120mm
  • Üst – 2x120mm
  • USB/I.O : 3.0x1+ 1.0x2+HD.AUDIO
  • HDD/SSD : HDDx1+SSDx1
  • Anakart Desteği : ATX, Micro ATX
  • Demir Sac Kalınlığı : 0.45mm SPCC/SGCC
  • Boyut (Ayaklar Olmadan) : 335x190x435mm
  • Kasa Boyutu : 378x190x447mm
  • Kutu Boyutu : 500x245x445mm
  • Net Ağırlık/Toplam Ağırlık : 4kg/4.7kg
  • PCI Sayısı : 7
  • Maksimum VGA Boyutu : 305mm
  • Maksimum CPU Boyutu : 165mm

Şimdiden teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum.

@BerkayZ87

@Hüsnü_Çoban

@Flapers

@deadfellow

@Peaky Blinders

Son düzenleme:
Kasanın resmi sitesini bulamadığım için emin olamadım ama ön tarafa belki uyabilir.
Fakat sıvı soğutucu alacağına kasayı değiştirmen daha mantıklı. Önüne sıvı soğutucu taksan bile taze hava çekemeyeceği için bir işe yaramaz. Üste taksan yine önden taze hava gelmeyeceği için sıcaklıklar yüksek olur.
Özetle sıvı soğutucuya vereceğin parayla git yeni kasa+hava soğutma al çok daha iyi olur.

Kasanın resmi sitesini bulamadığım için emin olamadım ama ön tarafa belki uyabilir.
Fakat sıvı soğutucu alacağına kasayı değiştirmen daha mantıklı. Önüne sıvı soğutucu taksan bile taze hava çekemeyeceği için bir işe yaramaz. Üste taksan yine önden taze hava gelmeyeceği için sıcaklıklar yüksek olur.
Özetle sıvı soğutucuya vereceğin parayla git yeni kasa+hava soğutma al çok daha iyi olur.
teşekkür ederim maalsef kasa alacak bütcem kalmadı verimli olurmu peki i9 11900kf yi soğuturmu bu sıvı soğutma kasada 6 adet fan var 4 diye yazmışım pardon. kasanın kapağı açık hava verimli geliyor. sizin fikriniz nedir?

teşekkür ederim maalsef kasa alacak bütcem kalmadı verimli olurmu peki i9 11900kf yi soğuturmu bu sıvı soğutma kasada 6 adet fan var 4 diye yazmışım pardon. kasanın kapağı açık hava verimli geliyor. sizin fikriniz nedir?
O kasada verimli olmaz o soğutucu. Çünkü en iyi ihtimalle önüne takmanız gerekicek o zaman radyatör için gerekli hava sağlanamayacak. Kasa kapağını açman o kadar etki etmez çünkü havanın basınçlı bir şekilde radyatöre verilmesi lazım.
Ha yine stock soğutucuya veya giriş seviyesi hava soğutucuya göre daha iyi performans verebilir. Ama beklenen performansı veremez yani çok iyi değerler beklemeyin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı