Cougar Aqua ARGB 360 için LGA 1700 braketi nerden temin edilir?

Roverandom

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Game Designer
Cougar Aqua ARGB 360 için LGA 1700 braketi nerden temin edilir?

İçinden braket çıkıyor mu onu da bilmiyorum şahsen. Herkesle iletişime geçmeye çalıştım ama dönüş olmadı.

İncehesapla iletişime geçtikten sonra LGA 1700 braketin kargolayacaklarıno söylediler. Eğer aldığınız yer sizin için temin etmiyorda Comsis bilgisayarı arayıp isteyebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Acaba plaket isini nasil cozdunuz 13600k islemcim var kendim bir sekilde hallettim ama plaket olursa daha sahliklj olacak. Acaba 0505 898 07 09 numaraya cougar aqua 1700 soket icin whatsapdan yazabilirmisiniz? Cok isterim gorusmeyi.

Acaba plaket isini nasil cozdunuz 13600k islemcim var kendim bir sekilde hallettim ama plaket olursa daha sahliklj olacak. Acaba 0505 898 07 09 numaraya cougar aqua 1700 soket icin whatsapdan yazabilirmisiniz? Cok isterim gorusmeyi.

Nereden aldınız hocam? İlk başta aldığınız yeri arayıp braketi onlardan isteyin. Yüksek ihtimsl gönderirler. Eğer göndermezlerse Comsis bilgisayarı arayıp onlardan isteyebilirsiniz.

Birkaç videoda izledim içinden çıkan braket nasıl oluyorsa uyuyor lga 1700'e ama özel braket daha iyi olur tabi.
Cok ugrastik ama olmadi bir turlu kendimiz binsekilde oturttuk ama kendi braketi olursa daha stabil olir galiba. Bugun kargolicaklar bakalim gelince denicem fark olucak mi sicaklikta. Tesekurler ilgin icin.

Cok ugrastik ama olmadi bir turlu kendimiz binsekilde oturttuk ama kendi braketi olursa daha stabil olir galiba. Bugün kargolacaklar bakalim gelince deneyeceğim fark olacak mi sicaklikta. Teşekkürler ilgin icin.

Konuyu hortlatmış oluyorum ama comsis bilgisayar ile nasıl iletişime geçtiniz? Ben verdikleri numaralardan ulaşamadım onlara.

Geri
Yukarı