Cougar Archon 2 kasa nasıldır?

Arkadaşlar, Cougar archon 2 kasası nasıldı, r tavsiye eder misiniz?

Ben sizin yerinizde olsam hocam bütcemi 3000 bandına kadar zorlamayıp deneyip PSU suz bir kasa alır PSU'ya da ayrı alırım Cougar'ın koyduğu PSU'ları ben beğenmiyorum PCI-e girişi bozulmuştu bende.

Ben sizin yerinizde olsam hocam bütcemi 3000 bandına kadar zorlamayıp deneyip PSU suz bir kasa alır PSU'ya da ayrı alırım Cougar'ın koyduğu PSU'ları ben beğenmiyorum PCI-e girişi bozulmuştu bende.

Hazır sistem alacağim başka bir forumda biri önerdi fakat pek emin olamadım sistemi attım oda kasayı Cougar archon 2 yaparsan daha iyi olur dedi hakta size de atayım bir de sizin tavsiyenizi alayım. Bu arada fiyat farkı çok açılmazsa iyi olur.

Hazır sistem alacağim başka bir forumda biri önerdi fakat pek emin olamadım sistemi attım oda kasayı Cougar archon 2 yaparsan daha iyi olur dedi hakta size de atayım bir de sizin tavsiyenizi alayım.

Evet hocam hazır sistemde ideal ama 700W 80+ yaparsanız daha iyi olur.

Veya da böyle yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1691142936112.png
    1691142936112.png
    106,7 KB · Görüntüleme: 89
Yani kasa Cougar archon 2 alınır mı? Soğutması ve kronik sorunları var mı?

Mesh olduğuı için bir sorun yaşayacağınızı pek sanmıyorum Cougar'ın fanları gerçekten buz gibi yapıyor sistemleri.

Mesh olduğuı için bir sorun yaşayacağınızı pek sanmıyorum Cougar'ın fanları gerçekten buz gibi yapıyor sistemleri.

Anladım o zaman Cougar kasası ile almayı düşüneceğim.

Hocam bir sorum daha olacak bitfenix kasalar nasıldır oda mesh bir kasa ama.

Son düzenleme:
Anladım o zaman Cougar kasası ile almayı düşüneceğim.

Hocam bir sorum daha olacak bitfenix kasalar nasıldır oda mesh bir kasa ama.

Bitfenix benim favori kasa markalarımdan birisi güzel bir kasa ama apolloyu alıp içine 700W PSU almak daha mantıklı Cooler Master'ın.

Yeni konular

Geri
Yukarı