Cougar Armor-S Black vs. HP Omen Citadel

phenex

Hectopat
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim iki koltuk arasında hangisi daha iyidir ve tercih edilmelidir? Özellikle koltukları deneyimlemiş birileri cevap yazarsa sevinirim.

Cougar: 2.6K Cougar Armor-S Black CGR-NXNB-ASB Oyuncu Koltuğu (Gaming Koltuk) - incehesap.com

HP: 3K HP OMEN Citadel Profesyonel Oyuncu Koltuğu 6KY97AA: Amazon.com.tr

HP Omen detaylı özellikleri; HP Omen Citadel 6KY97AA Gaming (Oyuncu) Koltuğu - incehesap.com

Merhaba, hangisine karar verdiniz? Bunlar benim de seçip karar veremediğim koltuklar. Fazla bir araştırma inceleme de bulamadım. Teşekkürler.

Cougar armor s koltuğunu kullanıyorum. Malzeme kalitesi vs. çok memnunum tavsiye ederim. Koltuk hakkında sorunuz var ise cevaplayabilirim

Cougar armor s koltuğunu kullanıyorum. Malzeme kalitesi vs. çok memnunum tavsiye ederim. Koltuk hakkında sorunuz var ise cevaplayabilirim
Dostum çok teşekkür ederim. Hala almadım koltuk, almaya yakın olduğum model hala senin koltuğun. :) Genel olarak düşüncelerini biraz ayrıntılarla bahsedebilirsen memnun olurum, bir de kaça ve nereden almıştın.

Dostum çok teşekkür ederim. Hala almadım koltuk, almaya yakın olduğum model hala senin koltuğun. :) Genel olarak düşüncelerini biraz ayrıntılarla bahsedebilirsen memnun olurum, bir de kaça ve nereden almıştın.
Ben 2 bin Tl'ye amazon.com.tr'den almıştım 1 buçuk sene oluyor alalı. Koltuk geneliyle kaliteli, fiyat yükseldikçe kalite yükseliyor geneli itibariyle, komple iskeleti çelik, tekerleklerin takıldığı yerler çelik, yani oturdum yaslandım aman kırılıcak mı yamulacak mı derdin olmuyor. Kullanılan deri üst kalitede nefes alabilen bir deri yani terletme vs bende yapmıyor yazın. Şöyle düşüneceksin bütçe düştükçe bu saydığım kalitelerde düşecek. Servis konusunda da tecrübem oldu, bel yastığının lastiğinin ucunda kemeri var takarken elimden kaçırdım lastik de gergin olduğu için sertçe bir yere vurdu kırıldı benim hatamdı, cougar'ın facebook sayfasından ulaştım 40 liraya yeni bel yastığı gönderdiler hemen. Bunların dışında film vs izlerken 180 derece yatabiliyor hatta bir kaç kere uyuyakaldım gayet rahat :) Genel itibariyle memnunum 7-8 saat zamanda geçiriyorum kalktığım zaman bir bel ağrısı vs. olmuyor. Fakat eğer satın alırsan montaj sırasında en sona geldiğinde sağında ve solunda bir tıpa var vidanın gözükmemesi için onu takma çünkü o tıpayı taktığın zaman bir daha çıkmıyor ilerde vidası gevşediği zaman tekrar sıkmak istediğinde uğraşma tıpayla ben taktım bilmediğim için şimdi düşünüyorum nasıl çıkarsam diye :)

Yeni konular

Geri
Yukarı