Cougar CM700 güç kaynağı alınır mı?

Bütçe
1000₺

Asparagus

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB 3000 MHz
İşlemci
i3 12100F
Arkadaşlar, bu güç kaynağını almayı planlıyorum sizce iyi midir? i3 12 nesil ve ARC A750 ekran kartı ile kullanacağım. Bu model bana sıkıntı yaşatır mı, kronik sorunu falan var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Eski bir model. Yüksek ihtimalle ikinci el alıyorsunuz ki 10 yaşından büyük olması olası. O bütçede dün forumda Highpower Performance GD 600W konusu açılmıştı. Dilerseniz, bir bakın.

Eski bir model. Yüksek ihtimalle ikinci el alıyorsunuz ki 10 yaşından büyük olması olası. O bütçede dün forumda High Power Performance gd 600W konusu açılmıştı. Dilerseniz, bir bakın.

Teşekkürler 1150 TL'ye MSI Power Supply aldım.

Eski bir model. Yüksek ihtimalle ikinci el alıyorsunuz ki 10 yaşından büyük olması olası. O bütçede dün forumda High Power Performance gd 600W konusu açılmıştı. Dilerseniz, bir bakın.

Hocam sizin birçok yazınızı gördüm bu konularda bayağı bilgili siniz. MSI MAG 600DN hakkındaki görüşleriniz nelerdir? 1150 TL ye daha uygunu yok. Zaten istesem de OC yapamıyorum. Normal şartlarda bu PSU bana yeter mi? Önerilen sistem gücü 550 watt yazıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı