Cougar Immersa Ti nasıldır?

batuhan_n

Decipat
HS50 Pro kulağımı acıttı. Tam içine giriyor ama neden acıyor anlamadım. Sanırım sert yerleri denk geldi.

HS50 Pro olmadı bana, peki bu olur mu? Olursa ses kalitesi, konfor, mikrofon kalitesi ve uzun kullanımı nasıldır?

Cougar kalitesini anlatmaya gerek yok bence. Kulak süngerleri de oldukça geniş sizi rahat ettirecektir tamamen çevreleyecektir kulağınızı. 380 TL civarlarında satılıyordu 1- 2 ay önce. Keşke o zamanlar alsaydınız ama bu fiyat bile uygun bu kalite için.

Cougar kalitesini anlatmaya gerek yok bence. Kulak süngerleri de oldukça geniş sizi rahat ettirecektir tamamen çevreleyecektir kulağınızı. 380 TL civarlarında satılıyordu keşke o zamanlar alsaydınız ama bu fiyat bile uygun bu kulaklığın kalitesi için.
Hocam HS50 Pro içinde sorun olmaz dediler, şimdi işkence çekiyorum. Gerçekten sorun olmayacaksa öyle alayım.

Hocam HS50 Pro içinde sorun olmaz dediler, şimdi işkence çekiyorum. Gerçekten sorun olmayacaksa öyle alayım.
İncelemeleri mevcut internet üzerinde. Her kulak tipini içine alacaktır oldukça büyük ve yumuşak kulak pedlerine sahip. Corsair'ın HS serisi çok uyguna bulunmadıkça alınmaz kendi kanaatimce. Bu kulaklığın sizi üzeceğini sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İncelemeleri mevcut internet üzerinde. Her kulak tipini içine alacaktır oldukça büyük ve yumuşak kulak pedlerine sahip. Corsair'ın HS serisi çok uyguna bulunmadıkça alınmaz kendi kanaatimce. Bu kulaklığın sizi üzeceğini sanmıyorum.

Peki kafa bandı rahatsız eder mi?

Geri
Yukarı