Cougar Panzer G alınır mı?

[AK]REP

Hectopat
Daha fazla  
Bu model kasayı beğendim, görünüşü ve günümüz de satılan küçük kasalardan heybetli olması ve de halihazırdaki kasamın da büyük olması sebebiyle böyle agresif duruşlu model arayışına girdim.

Amazon'da bu model kasaya denk geldim ama daha önce hiç Amazon'dan alışveriş yapmadığım için işler nasıl gerçekleşiyor bilmiyorum. Amerika'dan getirince fiyatı uygun oluyor, Almaya'dan ise daha pahalı ama Türkçe desteği var. Bunları haricinde Nanokatalog diye bir web satış sitesine geldim, biraz göz attım ve onların da ürünü Amazon'dan yada yurt dışı başka kaynaktan getirip sattığı belli. Güvenilirliği ne konuda bilmiyorum, öven de var söven de.

Asıl konuya gelirsek arkadaşlar, Türkiye'de satılan bu fiyat bandında bu tarz kasa öneriniz varsa açığım, ben her zaman görüp alma yanlısıyım sonuçta kazandığımız parayı yatırıyoruz buraya.

Bu markanın ürünlerini kullanmış ya da bilgi sahibi olan birisi ürünün kalite düzeyini söylerse mutlu olurum.

En son bu kasada karar verirsem ürünü temin etmek için bu 3 farklı temin noktasından hangisini tercih etmeliyim? Amazon'da işler nasıl yürür bilmiyorum ama güvenilir olduğunu çoğu kez duydum ondan şüphem yok.

Maliyet, kalite, güvenirlik gibi etkenleri göz önünde bulundurursak bu ürün mantıklı bir seçim olur mu sizce?

Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler, fikirleriniz ve görüşleriniz benim için önemli Technopat ailesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan kasa almaya kalkarsanız kasanın kendisinden daha pahalı bir kargo ücretiyle karşı karşıya kalırsınız. Cougar kaliteli bir marka, kasa da güzel. Panzer modelinin mesh panelli versiyonu da var. Bütçenizi ve kriterlerinizi belirtirseniz farklı kasalar da önerilebilir.

Screenshot_1.png

Kusura bakmayınız bir iki tane virgül eksiğin den ötürü ceza vermişler o yüzden geç dönüş yaptım.

Dediğiniz gibi baya pahalıya geliyor bu kasa bu durum da.
Benim kasa için düşündüğüm bütçe 600 700 tl civarın da

Cougar kasaları nanokatalog da var gözüküyor ama bugün aradım ne açan var ne geri dönen bu adamların ürünlerine şüpheyle yaklaşır oldum :)
Sözünü ettiğiniz kasa güzel bir de Aerocool daha önceden de hoşuma gitmişti.
Dolar birden düşmez ve bir marka güzel ürünleriyle ülkemize gelmezse bu iki model arasında karar kılarım artık.

Geri
Yukarı