Cougar Puritas kasa alınır mı?

500 liraya alınabilir ama hava akışı konusunda sınıfta kalır. Attığım kasa ve Phanteks'in iki fanlı modeli gayet iyidir.
Hocam bunu da düşündüm 670 lira iyi gibi duruyor. Ben karar verene kadar fiyatlar artıyor.

Aerocool Airhawk Duo

Bana çok sağlıklı gelmedi ön her yeri tamamen kapalı sadece yanlardan hava alabiliyor. 500 liradan daha ucuz veya aynı fiyata çok daha iyi hava akışı sağlayan kasalar var. Hele ki Max bütçe 700-750 lira ise çok çok daha iyi kasalar bulabilirsin sakın onu alma.

Bana çok sağlıklı gelmedi ön her yeri tamamen kapalı sadece yanlardan hava alabiliyor. 500 liradan daha ucuz veya aynı fiyata çok daha iyi hava akışı sağlayan kasalar var. Hele ki Max bütçe 700-750 lira ise çok çok daha iyi kasalar bulabilirsin sakın onu alma.
Kışın değil de yazın sıkıntı olur gibi. Güncel fiyatına bakınca neden o kadar yüksek anlam veremedim.
Ben olsam onu alırdım zaten kaliteli bir marka.
Hangisi hocam Airhawk mı?

O kasa görsellik için üretilmiş diye düşünüyorum her yeri cam.

Kışın değil de yazın sıkıntı olur gibi. Güncel fiyatına bakınca neden o kadar yüksek anlam veremedim.

Hangisi hocam Airhawk mı?

O kasa görsellik için üretilmiş diye düşünüyorum her yeri cam.

Yani görseli için bile olsa çok onun kadar iyi görseli olan ve çok daha iyi soğutabilecek kasalar var. Bence o kasa tamamen para israfı ama tabii alan kişi bilir.

Geri
Yukarı