Cougar STX 700W alınır mı?

Sebebini öğrenebilir miyim? Yanlış anlamayın ama bu sıralar forumda ezbere XPG PSU paylaşılıyor ve herkesin bütçesi yetmiyor.
Çünkü XPG'nin modelleri hakkında detaylı bilgiye sahibiz. Neden almayacağıma gelirsek hakkında pek bir bilgim yok ve fiyatı özelliklerine göre çok ucuz. Tabi C4 değil ama pek kaliteli olabileceğini sanmıyorum.

Ben kullanıyorum gayet memnunum. Şimdiye kadar hiçbir problemini de görmedim. Güvenlik sertifikaları da gayet iyi.

Hocam alalı ne kadar oldu? Ses seviyesi nasıl?
6 aydan uzun bir süre oldu sanırım. Vatan Bilgisayar'dan aldım ben. Herhangi bir ses, coil whine gibi bir durum söz konusu değil. 420 TL'ye almıştım ben. Üst tarafta neden fiyatı çok uzun bunda bir bozukluk vardır gibi yorumlar gelmiş anlamış değilim.

6 aydan uzun bir süre oldu sanırım. Vatan Bilgisayar'dan aldım ben. Herhangi bir ses, coil whine gibi bir durum söz konusu değil. 420 TL'ye almıştım ben. Üst tarafta neden fiyatı çok uzun bunda bir bozukluk vardır gibi yorumlar gelmiş anlamış değilim.

Sormak lazım :) Almanya'da tercih edilen bir marka.

Üst tarafta neden fiyatı çok uzun bunda bir bozukluk vardır gibi yorumlar gelmiş anlamış değilim.

Gamepower, Power Boost gibi markaların ürünleriyle aynı fiyatta. Bu beni çok işkillendiriyor. Görüşümü önemsemeyecekseniz niye konu açtınız? Ayrıca sen sorun yaşamadın diye kimse yaşamayacak diye bir şey yok.
Ben kesinlikle alma demiyorum, ben olsam almazdın diyorum.

Topolojiden başlayayım, grup düzenlemesi kullanılmış, önermediğim bir topoloji, yüksek güç gereksinimli ekran kartları ile kullanmayınız.
Ana kapasitör Tayvan malı Teapo, ikinci derece diyebilirim, 85 derece olarak konumlandırılması kötü olmuş. Kapasitans değeri fena değil. Diğer kapasitörler de Teapo.

Fan sleeve bearing, diyebileceğim bir şey yok zaten uygun maliyetli bir güç kaynağı.

Grup düzenlemeli olduğundan bahsetmiştim ama ona rağmen 12V, 5V ve 3.3V kanalları çok fazla sapmaya uğramamış, bu açıdan iyi.

EMI filtrelemesi iyi durumda.

Verimlilik değerleri güzel.

500 lirayı hak ediyor mu, etmediğini düşünüyorum, sırf 700W olduğu için almaktansa o bütçede daha iyi bir güç kaynağı alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı