Çözüldü Counter-Strike 1.6 ekran ayarı nasıl düzeltilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

3onuvaHD

Centipat
Daha fazla  
Counter-Strike 1.6 oyuna giriş yapıp ekranı tam ekran yapacaktım yanlışlıkla ekranı böyle yaptım. Nasıl düzeltebilirim? Ayarlara girmeyi denedim ama ekran çok büyük olduğu için ayarlar kısmını göremedim.

asdasdsadasasd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam için oyunun başlatma seçeneklerine girip -w 1024 -h 768 yazın. Eğer korsan oynuyorsanız oyunun kısayoluna sağ tıklayıp özelliklerden hedef kısmının sonundaki tırnak işaretinden sonra bir boşluk bırakıp üsttek kodun aynısını yazın.

Bunu yaptıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin.

Steam için oyunun başlatma seçeneklerine girip -w 1024 -h 768 yazın. Eğer korsan oynuyorsanız oyunun kısayoluna sağ tıklayıp özelliklerden hedef kısmının sonundaki tırnak işaretinden sonra bir boşluk bırakıp üsttek kodun aynısını yazın.

Bunu yaptıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin.
denedim ama işe yaramadı

CFG dosyasını silin.
tam olarak nerden yapıcam %appdata% dan mı yoksa farklı bir yerden mi?

Size anlattığım aşamayı gerçekleştirdiğiniz yere ait ekran görüntüsü paylaşır mısınız? İşlemde bir yanlışlık olabileceğini düşünüyor.

Size anlattığım aşamayı gerçekleştirdiğiniz yere ait ekran görüntüsü paylaşır mısınız? İşlemde bir yanlışlık olabileceğini düşünüyorum.

Giriş yaparken herhangi bir sorun yaşamıyorum en başta açılınca normal ekran oluyor sonra bir anda ekran büyüyor büyük ihtimal ben 300x300 gibi bir şey yaptım.

Geri
Yukarı